فهرست
جنجال و بازی نیمه‌کاره در آبادان؛ تبریک!
جنجال و بازی نیمه‌کاره در آبادان؛ تبریک!

جنجال و بازی نیمه‌کاره در آبادان؛ تبریک!

آی‌اسپورت- بازی صنعت نفت برابر پیکان در حالی که با یک به نفع میهمان در جریان بود به دلیل سنگ پرانی و ورود برخی تماشاگران به زمین نیمه کاره ماند.

در آخرین دقایق بازی صنعت نفت آبادان برابر پیکان و در حالی که موعود بنیادی فر خطای اوت مهدی قریشی مدافع صنعت نفت را گرفت اعتراضات هواداران آبادانی به اوج رسید و حتی برخی از تماشاگران به داخل زمین آمدند. البته اعتراض های هواداران نفتی از دقیقه 84 و صحنه ای که خطای هند مشکوک در محوطه جریمه پیکان را داور پنالتی اعلام نکرد آغاز شد و جو ورزشگاه آبادان کاملا متشنج شد. در این صحنه سنگ پرانی های هواداران از روی سکوها آغاز شد و وقتی که در دقیقه ۸۷ داور خطای اوت قریشی را گرفت تعدادی از هواداران نفتی از روی فنس ها خودشان را به داخل زمین رساندند که ماموران یکی از این تماشاگران را دستگیر کردند. از این لحظه سنگ پرانی ها شدت گرفت و حتی برات علی مولوی کمک داوردوم این بازی از ناحیه گونه به شدت آسیب دید. این آسیب دیدگی و فضای متشنج ورزشگاه باعث شد تا داور مسابقه بازی را متوقف کرده و به رختکن برود. بازیکنان دوتیم نیز به رختکن رفتند و به نظر این بازی نیمه کاره به پایان رسیده باشد هرچند هنوز نتیجه نهایی این بازی به طور رسمی اعلام نشده است.

بهنام مددی مدیر رسانه‌ای تیم پیکان درباره شرایط بعد از بازی گفت: «شرایط واقعا وحشتناک بود و حتی برای آمدن به رختکن مشکل داشتیم.»

او درباره شرایط بازی هم گفت: «ما به رختکن آمدیم و درحال جمع و جور کردن وسایل هستیم تا به تهران بازگردیم. بازی از سوی داور تمام شده و ما می‌خواهیم ورزشگاه را ترک کنیم.»

 

ورزش سه

 
۷ ۴  
آی اسپورت
2018-09-21 22:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
موسی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
با وجود همچین وحوشی باز شعاد حضور بانوان رومیدیم

خودمون رو گول نزنیم
حضور خانوما این وضع رو بهتر نمی کنه
چرتپولیس قهقهه!
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
وقتی با وحشی بازی تماشاگران بی فرهنگ و عقب مانده چرتپولیس برخورد نمیشه اینم میشه آخر و عاقبتش
صداگزاریه خخخ
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
السد برده سوزش کیسه ها را چکار کنیم :)))
رضا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
تمام این خشونت ها علیرغم اینکه میگن ریشه فرهنگی داره ولی باید قبول کنیم بخشی از این خشونت به وضعیت بد اقتصادی مردم برمیگرده... مردم بغض فرو خورده دارن این همه فساد اقتصادی رو میبینن ؛یه عده دارن خون ملت رو تو شیشه میکنن..و متاسفانه حالت خفقان موجود در کشور اجازه اعتراض و قیام مردم رو نسبت به این همه فساد نمیده بهمین خاطر این خشم رو جای دیگه خالی میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر