فهرست
آینده نیمکت استقلال؛ استرا برمی‌گردد؟
آینده نیمکت استقلال؛ استرا برمی‌گردد؟

آینده نیمکت استقلال؛ استرا برمی‌گردد؟

آی اسپورت – در روزهایی که  شایعات درباره سرنوشت نیمکت استقلال کم نیست ،خبر می‌رسد که یکی از جدی‌ترین گزینه‌ها به‌طور کامل از بین گزینه‌های  احتمالی نیمکت کنار گذاشته‌شده است . ماجرای بازگشت آندره آ استراماچونی اوایل اردیبهشت مطرح شد. یعنی زمانی که احمد سعادتمند حدود یک ماه می‌شد که کارش را به‌عنوان مدیرعامل باشگاه  استقلال شروع کرده بود. هرچند او سوم اردیبهشت مصاحبه‌ای انجام داد و این موضوع را تکذیب کرد:« مذاکره با آندره آ استراماچونی برای سرمربیگری استقلال صحت ندارد و کذب است.»

با وجود این تکذیب پس از مدت‌ها دوباره  شایعه بازگشت‌ مرد‌ ایتالیایی به نیمکت مطرح شد و با خبر سفر سعادتمند و 2 معاون او به ایتالیا برای مذاکره با استراماچونی درباره طلب این مربی قوت گرفت.

چند روز پس از موضوع خبر غیررسمی دیگری اعلام شد مبنی بر اینکه وزارت ورزش با سفر سعادتمند به ایتالیا و هرگونه مذاکره با استراماچونی مخالفت کرده است. در واقع پس از ماجراهایی که بین باشگاه استقلال و مرد ایتالیایی پیش آمد و تلاش‌های بی‌نتیجه  برای بازگرداندن او حالا وزارت ورزش تمایلی برای بازگشت احتمالی او یا مذاکره مجدد با این مربی ایتالیایی ندارد.

اگر چنین شایعه‌ای درست باشد و وزارت ورزش سفر سعادتمند به ایتالیا وتو کرده باشد شانس مربی‌های ایرانی مثل مجیدی، قلعه‌نویی، منصوریان و فکری برای نشستن روی نیمکت استقلال در فصل آینده بیشتر می‌شود. پیش‌ از این هم وزارت ورزش از ممنوعیت جذب مربیان و بازیکنان خارجی برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا اطلاع ثانوی خبر داده بود.

البته منطقی که پشت شایعه بازگشت استراماچونی قرار دارد این است که او بدون نشستن روی نیمکت استقلال دیر یا زود تمام پولش را می‌گیرد و چه‌بهتر که برگرد و در ازای کاری که انجام می‌دهد چنین دستمزدی را دریافت کند. به‌هرحال باید صبر کرد و دید که این شایعه‌ها کدام درست و کدام نادرست است و تکلیف نیمکت استقلال برای فصل آینده چه خواهد شد.

 

ایلنا 

۱    
آی اسپورت
2020-07-14 13:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر