فهرست
تیپ برانکو: عینک از فروشگاه پرزیدنت
تیپ برانکو: عینک از فروشگاه پرزیدنت

تیپ برانکو: عینک از فروشگاه پرزیدنت

آی اسپورت - برانکو همیشه به عنوان فردی خوش لباس و موقر در افکار عمومی شناخته شده است. طبیعی است که برانکو ایوانکوویچ برخلاف همتای سیاه‌پوشش در استقلال که بیشتر پیگیر مد روز است، بیشتر با تیپ کلاسیک کنار بیاید و فاصله سنی خود را با منصوریان حفظ کند. نگاهی خواهیم داشت به شخصیت پردازی تیپ و لباس های سرمربی جاافتاده و محبوب پرسپولیسی‌ها.

عینک چلسی

عینک یکی از وسایل ظاهری است که هم دارنده آن را باهوش‌تر نشان می‌دهد و هم جذابیت او را بالاتر می‌برد. شاید به همین دلیل است که برانکو برای خرید و انتخاب عینکش وسواس بالایی دارد و آن را از هر جایی تهیه نمی‌کند. اگر می‌خواهید بدانید برانکو عینکش را از کجا می‌خرد باید سری به خیابان جردن و عینک‌فروشی چلسی بزنید. جایی که علاوه بر برانکو، چهره‌های مشهور دیگری را هم برای انتخاب عینک در آنجا خواهید دید. می‌گویند این همان عینک‌فروشی است که حسن روحانی هم از ان جا عینکش را تهیه می‌کند. علاقه او به رنگ قهوه‌ای در عینکش هم مشخص است.

پالتوی نوستالژیک

در مورد برانکو می‌شود این سوال را مطرح کرد که اول برانکو بوده یا پالتوی برانکو! از زمانی که اورا به یاد می آوریم با همین پالتوی کرم‌رنگ بود. شاید باورش سخت باشد اما پالتوی کرم‌رنگی که برانکو کنار زمین می‌پوشد همانی است که زمان تیم‌ملی برتن می‌کرد. برانکو از برندهایی خرید می‌کند که تا سال‌های طولانی بتواند از آنها استفاده کند. این پالتو هم از برندی است که در این سالها توانسته همراه برانکو باشد و او را تنها نگذارد.

شال کشمیر

شال او«کشمیر» است و برای برانکو این شال بخشی از تیپ ظاهری و لباسش است. حتی شاید فراتر از آن. برانکو از این شال که برای او همیشه خوش‌یمن هم بوده به عنوان قوت قلب نام‌برده. یک نماد اعتماد به نفس و قدرت. مدل گره زدن این شال هم منحصر به خود برانکو است و با یک گره کراواتی آن را می‌پوشد.

شلوار کلاسیک

با توجه به پالتو و تیپ برانکو پیش‌بینی می‌شود که او شلوار جین را انتخاب کند اما این‌طور نیست. شلوار پارچه‌ای گشاد برای این که احتمالا در کنار زمین برای جنب و جوش‌هاش راحت‌تر و آزادتر باشد. اگرچه که با توجه به لباس‌های دیگر برانکو، شلوار پارچه‌ای نمی‌تواند انتخاب مناسبی باشد اما در کل خیلی هم انتخاب بدی برای مرد کروات نیست و شاید نسبت به شلوار جین متناسب‌تر  با سنش باشد.

کفش سیاه همیشگی

با انتخاب شلوار پارچه‌ای مشکی، انتخاب دیگری جز کفش مشکی مردانه باقی نمی‌ماند. کفشی ساده و معمولی که البته احتمالا مانند دیگر لباس‌های برانکو از عمری طولانی برخوردار است.

 هوادار

۱۳    
آی اسپورت
2017-02-11 18:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر