فهرست
اعتقاد کره‌ای‌ها به جادوی پارک در ویتنام
اعتقاد کره‌ای‌ها به جادوی پارک در ویتنام

اعتقاد کره‌ای‌ها به جادوی پارک در ویتنام

آی اسپورت – رسانه‌های کره جنوبی با توجه به حضور پارک سئو روی نیمکت ویتنام توجه خود را متوجه این کشور کرده‌اند و با اشاره به شکست تاسف بار این تیم مقابل عراق نوشته‌اند که آنها دو بار فرصت پیروزی بزرگ را از دست دادند و شلیک نهایی را از علی عدنان بازیکن حاضر در سری آ ایتالیا در دقیقه 90 متحمل شدند. با این حال همچنان به طور قطعی با توجه به نمایشی که آنها به جا گذاشته‌اند نمی‌توان حذف‌شان را باور کرد و آنها حتی به عنوان تیم سوم قادر هستند به جادوی خود با سرمربی کره‌ای‌شان بعد از روزهای خوبی که در سال 2018 پشت سر گذاشتند ادامه دهند. آنها می‌خواهند مقابل ایران مبارزه کنند و برابر یمنی‌ها برنده باشند تا شانس را همچنان در نزدیکی خود ببینند.

افزایش تیم‌ها در جام ملت‌ها به 24 تیم باعث شده تا اکنون تیم‌ها با کسب 3 امتیاز هم امیدوار به صعود حداقل به عنوان تیم سوم به مرحله بعدی باشند، چیزی که ویتنام می‌تواند آن را نشانه و هدفگذاری کند. البته این اتفاق برای آنها شاید ناامیدکننده باشد که خیلی‌ از تیم‌ها با روندی که دنبال می‌کنند شاید به امتیاز چهار برسند. با این حال با پارک آنها شانس‌های خود را دنبال خواهند کرد. چیزی که اکنون برای آنها مهم است این است که آنها برای ایران یک نمایش بزرگ به اجرا بگذارند و برابر یمن به برتری دست یابند؛ اتفاقی که می‌تواند حضور آنها را خاطره انگیز و بیادماندنی کند.

رسانه کره‌ای در بخش بعدی گزارش خود نوشته که شاید پیروزی مقابل عراق باورنکردنی بود اما پارک با بازیکنان دو بار به این هدف حمله کرد و در لحظه آخر نتوانست و اکنون یک هدف بزرگ 3 امتیازی در دو بازی با ایران و یمن روبروی تیمش قرار دارد اما ویتنامی‌ها می‌توانند امیدوار باشند چرا که پارک معمولا به از تسلیم شدن خوشش نمی‌آید. خبرگزاری یونگاپ هم در گزارش خود نوشته است: «اگرچه پیروزی برابر عراق غیرممکن بود اما تیم ویتنام با این نمایش سزاوار ستایش است زیرا یک بازی شجاعانه مقابل حریف قدرتمند خود به اجرا گذاشتند.» 

 

ایلنا 

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-01-11 10:59:00
نظر دهید

۲ نظر
یاحسین(ع)
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
اعتقادعراقی ها به جادوی برانگو
۸ ۱
کیسه پلشت
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
ولی اعتقاد ژاپنی ها به شوفر درحد دستمال کشیه ولاغیر خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر