فهرست
واریز پول به حساب بودیمیر تایید شد
واریز پول به حساب بودیمیر تایید شد

واریز پول به حساب بودیمیر تایید شد

آی اسپورت - وکیل ماریو بودیمیر با ارسال ایمیلی به باشگاه پرسپولیس، دریافت مبلغ 250 هزار یورو توسط این بازیکن را تایید کرد. به نقل از رسانه‌ رسمی باشگاه پرسپولیس، همان‌طور که طی روزهای گذشته اعلام شده بود باشگاه پرسپولیس موفق شد بخشی از مطالبات ماریو بودیمیر را پرداخت کند. این بازیکن برای دریافت مطالبات خود به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا شکایت کرده بود اما به دلیل مشکلات در انتقال پول، ‌واریز این مبلغ از طلب او نیازمند صرف زمان بیشتری بود. ساعتی پیش ایمیلی از سوی وکیل این بازیکن مبنی بر تایید دریافت ۲۵۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.

در بخشی از این نامه آمده: «آقایان محترم؛ توسط این نامه بازیکن ماریو بودیمیر تایید می‌کند که امروز او مبلغ یکصد و نود هزار یورو را از پرسپولیس دریافت کرده و وقتی این مبلغ به مبلغ دریافتی قبلی اضافه شود بدان معناست که باشگاه پرسپولیس تا امروز مبلغ دویست و پنجاه هزار یورو پرداخت کرده است.» باشگاه پرسپولیس همچنین ظرف دیروز و امروز بخش دیگری از مطالبات بودیمیر را پرداخت کرده که به زودی به حساب این بازیکن می‌نشیند. طبق قولی که به طرفداران پرشور باشگاه داده شده، به زودی، تمام‌ مبلغ طلب بودیمیر تسویه می‌شود و طی روزهای آینده، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه با رای فیفا باز خواهد شد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-02-11 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سیاوشان
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹، ۲۱:۴۰
یک باشگاهی هست که هم توانایی دادن دستمزد بالای عیسی ال کثیر رو داره هم پرداخت مطالبات بودیمیر و هم بازگرداندن مهدی ترابی با یک قرارداد چرب تر و اصلا هم اون باشگاه حکومتی نیست !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر