فهرست
تاج در بروکسل؛ کار تمام می‌شود؟
تاج در بروکسل؛ کار تمام می‌شود؟

تاج در بروکسل؛ کار تمام می‌شود؟

آی اسپورت – مهدی تاج بامداد امروز تهران را به مقصد بروکسل ترک کرد . هدف او از این سفر عقد قرارداد با مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی است. بر اساس اعلام روابط عمومی فدراسیون فوتبال، قرار است قرارداد ویلمتوس در سفارت ایران در بروکسل امضاء شود و طبیعتا دستمزد این مربی هم از طریق سفارت ایران در بلژیک به او پرداخت خواهد شد تا مارک ویلموتس به خاطر تحریم هایی که آمریکا علیه ایران وضع کرده با دردسر مواجه نشود.

گفتنی است مدت زمان قرارداد مارک تا پایان جام جهانی 2022 خواهد بود و البته این قرارداد در شرایطی اعتبار خواهد داشت که تیم ملی مجوز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. در خصوص مبلغ قرارداد این مربی هم گزارش های زیادی مخابره شده اما آنچه که مسلم است مبلغ قرارداد این مربی بین 1 تا 1.5 میلیون دلار خواهد بود. کارلوس کی روش پیش از حضور مارک ویلموتس در تیم ملی دستمزدی نزدیک به 1.9 میلیون دلار برای هر سال دریافت می کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2019-05-21 13:11:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۳۵
حقارت ما انگار انتهایی ندارد رئیس فدراسیون ایران مثل نوکربابها و واسطه ها خود به محضر سرمربی تیم ملی می رود تا جنابشان قرارداد ملوکانه را امضا بفرمایند ای خدا چقدر حقیر شدیم آخه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر