فهرست
پرونده ویژه 90: فساد در فوتبال پایه
پرونده ویژه 90: فساد در فوتبال پایه

پرونده ویژه 90: فساد در فوتبال پایه

آی‌اسپورت- فردوسی‌پور در آخرین برنامه نود در فصل پاییز کنار گپ‌وگفتی که با شهاب حسینی دارد، یک موضوع بسیار مهم را اعلام کرده است. سال‌های متوالی‌ست که بسیاری از مربیان و بازیکنان دلسوز در رابطه با فساد در مدرسه‌های فوتبال و باشگاه‌های نونهالان و نوجوانان هشدار می‌دهند و انگار هیچ‌ گوش شنوایی هیچوقت برای رسیدگی رسمی قضایی برای این پرونده وجود نداشته است. چند سالی از افشاگری‌های مسعود شجاعی در همین برنامه نود می‌گذرد. حالا امشب فردوسی‌پور با یک فراخوان سراسری از کسانی که اطلاعات دارند و خود یا فرزندشان مورد سواستفاده قرار گرفته‌اند، درخواست کرده تا به هر شکلی که در پیش‌برد این پرونده می‌توانند کمک کنند، داوطلبانه در مسیر پیگیری‌ها و ساخت برنامه این پرونده ویژه با تیم نود همکاری کنند.

فساد در فوتبال پایه که بخش اصلی آن اذیت و آزار جنسی کودکان در باشگاه‌های فوتبال است سال‌هاست که باعث می‌شود بسیاری از استعدادهای فوتبالی در آغاز نونهالی با روحی آزرده و نابود شده برای همیشه چمن سبز را به شکل یک کابوس سیاه ببینند. کودکانی که هرگز دردها و رنج‌های روحی‌شان مرهمی پیدا نکرده است. شاید که این بار عادل بتواند گوشه‌ای از این کوه یخ را رسوا کند. شاید که این بار برای مدت زمانی هرچند کوتاه، کودکان و پدر و مادرهایشان با آسودگی‌خاطر به توپ، فوتبال و زندگی نگاه کنند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 23:39:00
نظر دهید

۱ نظر
برزو اورجینال
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۳
من اعتراف میکنم که تا بحال توسط داش علی منصوریان معروف به علی فرشی صد ها بار مورد آزار و اذیت و سو استفاده قرارا گرفته ام
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر