فهرست
انتقام طلایی استقلال؛ یک تیر و سه نشان
انتقام طلایی استقلال؛ یک تیر و سه نشان

انتقام طلایی استقلال؛ یک تیر و سه نشان

آی اسپورت- استقلالی‌ها این هفته در آزادی بهترین فرصت را برای گرفتن انتقام از العین در اختیار دارند. یک بازی و یک برد و حذف احتمالی العین از آسیا.  استقلال این هفته در تهران میزبان العین امارات است، تیمی که خاطرات آبی‌ها از آنها کم‌کم دارد زیاد می‌شود، خاطراتی خوب و بد. آخرین میزبانی استقلال در تهران مربوط به سال گذشته و بازی با همین العین است، دیداری که خاطره خوب آبی‌ها را رقم زد. استقلال در این دیدار توانست یک بر صفر برنده شود اما این خاطره خوب چندان دوامی نداشت. بازی برگشت و شکست ۶ بر یک خاطره تلخی را رقم زد و یک تساوی ۲-۲ با نقش اول بودن داور هم تعداد خاطرات تلخ را بیشتر از خاطرات شیرین کرد.

حالا دیگر به شاگردان شفر بستگی دارد که از بازی روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی قرار است چه خاطره‌ای را ثبت کنند. شرایط العین نشان می‌دهد که فرصت خوبی برای انتقام آبی‌ها از آنهاست. از یک سو العین با وجود تمام بازیکنان قدرتمندی که دارد ۵ بازی است که رنگ برد را در آسیا ندیده است. این تیم آخرین بردش را مقابل استقلال با ۶ گل تجربه کرد و بعد از آن در دو بازی رفت و برگشت مقابل الهلال یک تساوی و یک باخت بدست آورد و حذف شد. این فصل هم با سه تساوی روند بد فصل گذشته‌اش را ادامه داده است. سومین تساوی مقابل استقلال با لطف داور بدست آمد و آنها کاملا مستحق باخت در این بازی بودند.

شرایط العین بهترین فرصت برای شاگردان شفر است تا بتوانند با یک برد سه نشان را بزنند. انتقامل شکست سنگین فصل گذشته و تساوی تلخ هفته پیش را بگیرند و از یک سو با کسب سه امتیاز شرایط این تیم را برای صعود از گروه بسیار دشوار کنند و مقدمات حذف آنها را فراهم کنند. 

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-03-10 19:07:00
نظر دهید

۲ نظر
نیما
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
آقا درمورد بلیط فروشی بنویسید چرا اینقدر بلیط هارو واسه بازی استقلال گرون کردن طبقه دوم ۱۵۰۰۰ تومان!! با این وضع اقتصادی دارن از علاقه مردم سو استفاده می کنن. معلوم نیست باشگاه این کارو کرده یا ایرانسل؟؟
۷
نیما
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۳
آقا درمورد بلیط فروشی بنویسید چرا اینقدر بلیط هارو واسه بازی استقلال گرون کردن طبقه دوم ۱۵۰۰۰ تومان!! با این وضع اقتصادی دارن از علاقه مردم سو استفاده می کنن. معلوم نیست باشگاه این کارو کرده یا ایرانسل
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر