فهرست
هدیه شفر به کی‌روش؛ بمبی به نام «وریا»
هدیه شفر به کی‌روش؛ بمبی به نام «وریا»

هدیه شفر به کی‌روش؛ بمبی به نام «وریا»

آی اسپورت - وریا غفوری، بمب ساعتی استقلالی‌هاست. بمبی که هر دقیقه می‌تواند منفجر شود و گلی را برای استقلال بزند یا بسازد و امشب مقابل الهلال هم، گل اول بازی را زد. رامین رضاییان در تمام روزهای سال گذشته خودش را در روسیه تجسم می‌کرد. بازیکنی که درروزهای سکونشینی، نیمکت‌نشینی و بدون تیمی بازیکن مورد اعتماد کی‌روش بود و سرمربی تیم‌ملی با هیچ اتفاقی روی نام مدافعش خط قرمز نمی‌کشید. حتی روزهای بد رامین اوستنده هم او را نگران نمی‌کرد که شاید جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد چون آلترناتیوی را برای خودش در لیگ ایران نمی‌دید. تمام تصورات خوب رضاییان اما با شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر دست‌خوش تغییرات زیادی شد.

وریا که بعد از جام ملت‌های آسیا نیمکت نشین شده بود، حالا دوباره ستاره استقلال و بهترین مدافع راست لیگ برتر شده است. با شروع نیم‌فصل دوم یک وریای متحول‌شده در ترکیب استقلال به میدان رفت. بازیکنی که هم مانند همیشه دفاع مطمئنی بود و هم حالا یک توانایی جدید به او اضافه شده بود. گلزنی و گلسازی. آمار سه گل و سه پاس گل در لیگ برتر و دو گل در لیگ قهرمانان در یک نیم‌فصلی که هنوز به پایان نرسیده می‌تواند آمار یک هافبک یا حتی مهاجم باشد اما شاید باورش سخت است که این، آمار یک مدافع است. مدافعی که حالا دارایی ارزشمند استقلالی‌ها محسوب می‌شود و امروز، حکم صدرنشینی آن‌ها در آسیا را امضا کرد.

وریا اگرچه همیشه بازیکنی در سطح خوب محسوب می‌شده است اما این آمار حتی استقلالی‌ها را هم غافلگیر کرده است. وریا غفوری نیم‌فصل اول همین فصل را با صفر گل و صفر پاس گل به پایان رساند. لیگ شانزدهم در کل فصل فقط دو پاس گل ارسال کرد و در لیگ پانزدهم در لیگ برتر و آسیا یک پاس گل را به نام خودش ثبت کرد. او در نیم‌فصل دوم اما روی ۸ گل تیمش تاثیر داشته است و این آماری فوق‌العاده در روزهای منتهی به جام‌جهانی است. آماری که حتی رضاییان نمی‌تواند مانعی برای دیده‌شدن آن بشود.

همانطور که در بازی‌های تدارکاتی و دوستانه این غفوری بود که در ترکیب تیم ملی جانشین رامین رضاییان شد و مشخص شد که دیگر خبری از مالکیت جناح راست برای رامین رضاییان و رویای زیبای روسیه نیست و او حالا آلترناتیو بسیار قدرتمندی دارد که برخلاف خودش هم بازی می‌کند هم فیکس است و هم ستاره است.

 

خبر آنلاین

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-04-17 10:49:00
نظر دهید

۵ نظر
مجید
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
بهتر بود تیتر میزد ..هدیه شفر به کیروش:بمبی به نام استقلال....حیف نیست رحمتی رو در تهران نگه دارند انوقت بیرانوند رو به روسیه ببرند...
####
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
شما جماعت با توهم زدن نفس میکشین؟
۱
در جواب####
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
پارسال میگفتین میخوایم با رئال مادرید فینال جام باشگاه های جهان رو برقرار کنیم ولی خریبین سوراختون کرد و یه 55555قلوووو به یادگار گذاشت.شما خودتون اصلا بر پایه توهم به وجود اومدین
۸
Me
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
نه لنگی،توهم بارزه اصلی شماس،اسطوره توهم اکبر برقرار بود فقط، قرار بود فینال جام باشگاههای جهان رو با بارسا برقرار کنید یا با رئال؟!!
۱
مارال
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
بی تعصب وریا واقعا عااالیه. من موقع بازی ها استقلال فقط محو بازی وریا میشم .
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر