فهرست
قرارداد 30 میلیاردی پرسپولیس امضا شد/ فعلا همه چی آرومه
قرارداد 30 میلیاردی پرسپولیس امضا شد/ فعلا همه چی آرومه

قرارداد 30 میلیاردی پرسپولیس امضا شد/ فعلا همه چی آرومه

آی‌اسپورت‌ ـ وزارت ورزش با انتشار گزارشی خبر از امضای قرارداد 30 میلیارد تومانی با اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس داد. قراردادی که در آن هیات مدیره پرسپولیس علاوه بر تقبل مخارج امسال، بدهی های پیشین باشگاه را آرام آرام صاف کنند.

این قراردادی است که گفته می‌ شود 2 عضو سرمایه دار هیات مدیره پرسپولیس پشت آن هستند و البته مشخص نیست که منبع آن دقیقا چیست. اما تبعا آنطور که به نظر می‌ رسد مثل همه قراردادهای پیشین اسپانسرینگ در باشگاه پرسپولیس به دلیل علاقه شخصی برخی افراد به برند باشگاه پرسپولیس وارد مجموعه این باشگاه شده اند. در خبری که امروز سایت وزارت ورزش منتشر کرده جزئیات خاصی از نحوه ورود این پول گفته نشده اما گفته می‌ شود در قسط  اول پرداختی تنها 3 میلیارد تومان از این مبلغ وارد باشگاه پرسپولیس می‌ شود.

امیررضا خادم ابراز امیدواری کرده است هیات مدیره پرسپولیس با توجه به توانایی اقتصادی اش مبلغ بیشتری را به باشگاه تزریق کند. در حال حاضر پیش‌بینی می شود قرمزپوشان از محل درآمدهای تبلیغاتی و حق پخش حداقل 20 میلیارد تومان درآمد داشته باشند که با این موجودی آنها قاعدتا نباید مشکلی بابت مسائل مالی داشته باشند البته از یاد نبریم که شرایط فعلی شرایط ابتدای کار است و طبیعتا رفاقت و صلح حرف اول را می‌ زند.
بنابر گفته منابع خبری آی‌اسپورت‌ به جز 3 میلیارد تومان ابتدایی الباقی مبلغ 30 میلیارد تومان در قسط های مختلف تا پایان فصل به باشگاه تزریق می‌ شود. یکی از اعضای هیات مدیره نیز 5 میلیارد تومان برای حضور در هیات مدیره به باشگاه کمک کرده است.

     
آی اسپورت
2014-04-30 16:39:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر