فهرست
بارسا یوویچ را می‌خواهد؛ عبور از گریزمن؟
بارسا یوویچ را می‌خواهد؛ عبور از گریزمن؟

بارسا یوویچ را می‌خواهد؛ عبور از گریزمن؟

آی اسپورت - امضای قرارداد با یک بازیکن شماره 9 اولویت نقل و انتقالاتی بارسلونا در این تابستان خواهد بود. لوئیس سوارز اگرچه به 32 سالگی رسیده، اما هنوز هم فوق العاده بازی می‌کند و هماهنگی خوبی با لیونل مسی دارد.  پیدا کردن مهاجمی که مناسب سبک بازی بارسلونا باشد، بسیار سخت است. این مهاجم باید بازیکنی باشد که قدرت تمام کنندگی بالایی دارد و بتواند در فضاهای کوچک به راحتی پاسکاری کند.

تجربه های اخیر بارسلونا همگی پیچیدگی این فرایند را توضیح می‌دهند. تنها بازیکنانی مثل اتوئو، ویا و سوارز توانسته اند از پس این کار برآیند و حتی مهاجمانی نظیر زلاتان ابراهیموویچ نیز نتوانستند خود را با شرایط موجود وفق دهند.

پاکو آلکاسر و منیر الحدادی زیر سایه لوئیس سوارز احساس خوبی نداشتند. آن ها می‌دانستند که رقابتی جدی در کار نخواهد بود و به آن ها فرصت های محدودی تعلق خواهد گرفت. بارسلونا در این وضعیت، کار سختی برای پیدا کردن یک ذخیره با کیفیت داشت.

سن سوارز این سوال را در اذهان به وجود می‌آورد که آیا بارسا به دنبال مهاجمی برای رقابت جدی با سوارز می‌گردد یا به دنبال گزینه ای ثابت برای آینده مبان مدت خود می‌گردد؟ اکنون و با توجه به جدی شدن بارسا در جذب لوکا یوویچ و ترجیح او به آنتوان گریزمن، به نظر می‌رسد که هدف دوم اولویت دارد.

اکیپ خبر داده که گریزمن خود مایل به حضور در بارساست اما اتفاقات رخ داده در تابستان 2018، آبی اناری ها را نسبت به او دلسرد کرده است. مورد بعدی درباره حقوق دریافتی گریزمن است که از نظر بارسا، با کیفیت او همخوانی ندارد. ضمن آن که گریزمن این هفته تولد 28 سالگی خود را جشن خواهد گرفت. او به طور کامل از رادار بارسا خارج نشده اما بارسا دیگر رغبتی برای امضای قرارداد نشان نمی‌دهد.

یوویچ گزینه ای عقلانی تر به نظر می‌رسد. این مهاجم صرب تنها 21 سال دارد و در رقابت های این فصل، 22 گل برای آینتراخت فرانکفورت به ثمر رسانده است. باشگاه های بزرگ اروپایی نظیر بایرن مونیخ، سیتی، یونایتد، تاتنهام و چلسی همگی وضعیت او را زیر نظر گرفته اند. یوویچ رسما بازیکن بنفیکاست اما فرانکفورت می‌تواند در پایان فصل با پرداخت 20 میلیون یورو او را به خدمت گیرد. بارسا عقیده دارد که یوویچ می‌تواند در آینده ای نزدیک به مهاجمی در کلاس جهانی تبدیل شود.

نود

۴    
آی اسپورت
2019-03-19 20:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر