فهرست
جزئیات قرارداد اسپانسر: برند پرسپولیس را اجاره دادند
جزئیات قرارداد اسپانسر: برند پرسپولیس را اجاره دادند

جزئیات قرارداد اسپانسر: برند پرسپولیس را اجاره دادند

آی‌اسپورت‌ ـ در حالی که علی پروین مهمترین حرکت خود در دوران سرپرستی اش در باشگاه پرسپولیس را قرارداد با صندوق قرض الحسنه رسالت عنوان کرده بود. قرمزها با مدیریت خادم مبلغ بیش از 3 برابر قرارداد هیات مدیره قبلی با صندوق قرض الحسنه رسالت را از هیات مدیره جدید دریافت کرد.
امروز قراردادی با اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس امضا شد که طرف اول متعهد شد 30 میلیارد تومان در طول سال به باشگاه پرسپولیس تزریق کند. مبلغی که خادم عقیده دارد در تاریخ باشگاه داری ایران کم نظیر است. این قرارداد البته یک ایراد مهم دارد اینکه کسی  نمی‌ داند چه تفاوتی بین طرف اول و دوم قرارداد است.

در حال حاضر وزارت ورزش کماکان به عنوان رئیس مجمع ناظر بر عقد این قرارداد مالی بوده و آنها پرسپولیس را به هیات مدیره واگذار کردند و در واقع باشگاه پرسپولیس به صورت 2 طرفه با خود و بین خود قرارداد امضا کرده است که این موضوع نیز در جای خود جالب توجه است.

اینکه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چگونه می‌ تواند از برند این باشگاه مبلغ 30 میلیارد تومان درآمدزایی کند و البته مبلغی اضافه را نیز به باشگاه بیاورد تا بدهی های قبلی نیز صاف بشوند یک راز بزرگ است. آیا واقعا برند پرسپولیس همین قدر می‌ ارزد؟ امیدواریم که چنین باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-30 16:51:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر