فهرست
گران ترین مربی لیگ دسته اول کیست؟
گران ترین مربی لیگ دسته اول کیست؟

گران ترین مربی لیگ دسته اول کیست؟

آی‌اسپورت‌ ـ اکبر میثاقیان سرمربی سابق تیم پدیده پس از صعود به لیگ برتر فوتبال ایران پست خود را به دستیارش علیرضا مرزبان واگذار کرده است. میثاقیان که به دلیل برخی رفتار عجیب و غریب و خواست خودش نتوانست کار خودش را در پدیده ادامه بدهد؛ به دلیل کارنامه بسیار موفقیت آمیز در بالا آوردن تیم ها در لیگ دسته اول هدف اول باشگاه هایی است که می‌ خواهند صعود کنند. یکی از این باشگاه مس کرمان است که با بودجه خوب و پتانسیل همیشگی امسال تنها به قصد صعود بازی هایش در دسته اول را آغاز خواهد کرد.
گفته می‌ شود با پایان همکاری این باشگاه با لوکا بوناچیچ که ظاهرا تمایلی به حضور در دسته اول ندارد آنها میثاقیان را به عنوان یکی از گزینه ها مدنظر قرار داده و با وی مذاکره کرده اند که پاسخ میثاقیان هم به باشگاه مس جالب بوده، میثاقیان به مسی ها گفته بودجه باشگاه را طبق آنچه که او در نظر دارد ببنددند و کلیه پرداخت ها زیرنظر وی باشد و ظاهرا مبلغ پیشنهادی اکبرآقا به باشگاه مس حول و حوش 10 میلیارد تومان بوده ا ست مبلغی که به عقیده او متضمن صعود کرمانی به لیگ برتر است.
میثاقیان مثل یکی، دو مربی دسته اولی دیگر به شیوه تیم داری «کلیدی» اعتقاد دارد. او می‌ گوید تیم را به من بدهید و در لیگ برتر تحویلش بگیرید.

     
آی اسپورت
2014-04-30 17:53:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر