فهرست
آخرین اخبار از مذاکرات وزارت ورزش برای جذب اسپانسر استقلال
آخرین اخبار از مذاکرات وزارت ورزش برای جذب اسپانسر استقلال

آخرین اخبار از مذاکرات وزارت ورزش برای جذب اسپانسر استقلال

آی‌اسپورت‌ ـ وزارت ورزش پس از واگذاری موفقیت آمیز پرسپولیس، نسخه دوم واگذاری را در باشگاه استقلال اجرا خواهد کرد. در حال حاضر 3 گروه مختلف با امیررضا خادم نماینده وزارت ورزش در واگذاری استقلال و پرسپولیس مذاکره داشتند که دو گروه شانس بیشتری برای در اختیار گرفتن استقلال دارند.

گروه اول با سرپرستی پرهام مالک سابق باشگاه نساجی و عضو پیشین هیات مدیره استقلال و گروه بعدی، یک شرکت سرمایه گذاری با مدیریت علی شفیع زاده مالک باشگاه استقلال اهواز. بنابر اخبار رسیده از وزارت ورزش نسخه قرارداد وزارتخانه با اسپانسر پرسپولیس در اختیار این دو گروه قرار گرفته تا آنها خود را با آن هماهنگ کنند.

امیررضا خادم وعده داده استقلال تا هفته آینده به مرحله ای برسد که پرسپولیس فعلا در آن قرار دارد. حسین قریب مدیرعامل سابق استقلال از طرف هر دو گروه برای مدیریت این باشگاه طلبیده شده است.

در عین حال علی فتح‌اله‌زاده نیز علاقمند است به مدیریت خود در این باشگاه ادامه دهد، اگرچه او به دلایل مختلف شانس زیادی برای ادامه دوران فعالیتش ندارد. باید در انتظارتصمیمات این دو گروه اقتصادی و نحوه تعاملشان با امیررضا خادم و وزارت ورزش ماند.

     
آی اسپورت
2014-04-30 17:27:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر