فهرست
فرکی: شنیده ام از پرسپولیس من را می خواهد!/ هنوز برای آینده ام تصمیم نگرفته ام
فرکی: شنیده ام از پرسپولیس من را می خواهد!/ هنوز برای آینده ام تصمیم نگرفته ام

فرکی: شنیده ام از پرسپولیس من را می خواهد!/ هنوز برای آینده ام تصمیم نگرفته ام

آی اسپورت- حسین فرکی سرمربی تیم فولاد پر حاشیه ترین روزهای زندگی اش را سپری می کند. او امروز در گفتگویی با ایسنا گفته برای اینده اش هنوز تصمیم نگرفته و البته شنیده که از پرسپولیس هم پیشنهاد دارد. مصاحبه ی فرکی را در زیر بخوانید"

 هیچ صحبتی درباره این‌که گفته می‌شود من از گزینه های سرمربیگری پرسپولیس هستم، ندارم. فقط می‌توانم به این موضوع اشاره کنم که من درگیر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هستم و تا وضعیت‌مان در لیگ قهرمانان آسیا مشخص نشود و شرایطم از نظر عمل جراحی برایم مشخص نشود، هیچ تصمیمی نخواهم گرفت.

: به هر حال من هم این موضوع را که از گزینه های هدایت پرسپولیس هستم، شنیده ام ولی به این صورت نبوده است که پیشنهادی از این باشگاه داشته باشم. در کل فعلا حواس من به دو بازی‌مان در مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره زمان عمل جراحی‌اش گفت: احتمالا اوایل خردادماه انجام خواهد شد و با پزشکم نیز هماهنگ شده است.

وی با بیان این‌که منطقی نیست که تصمیمم را درباره ماندن یا نماندن در فولاد پس از عمل جراحی‌ام اعلام کنم، عنوان کرد: منطقی نیست تا آن زمان صبر کنیم؛ چرا که زمان از دست می‌رود و قرار هم نیست که فعالیتی نداشته باشیم. پزشکم نیز طول درمانم را چهار هفته پیش‌بینی کرده است.

فرکی گفت: من صحبت‌هایم را باشگاه کرده ام و آن‌ها کاملا در جریان هستند و از آن‌ها فرصت خواسته‌ام تا به من اجازه دهند کمی برای کارم تمرکز داشته باشم. همان طور که قبلا گفتم باید کمی با خودم برای تصمیم گیری کلنجار بروم. امیدوارم در مجموع همه چیز خوب پیش برود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فرصت شما از باشگاه تا بعد از بازی برگشت با السد است؟ توضیح داد: بله، انشاالله تا آن موقع وضعیت پایم را با پزشکم بررسی می کنم. به هر حال من باید وضعیتم را روشن کنم تا باشگاه تکلیف خود را بداند و یا همکارانم در تاریخ مشخصی کار خود را آغاز کنند.

فرکی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای سرمربی‌گری در فصل آینده اولویت‌تان با فولاد است یا خیر؟ عنوان کرد: سعی می‌کنم همه چیز را در نظر بگیرم؛ چرا که چند موضوع است که کار من را برای تصمیم‌گیری سخت کرده است و به همین دلیل است که فرصت خواسته‌ام. درست است که من هم مشکلاتی دارم ولی نمی توانم از بسیاری از مسایل مانند مردم خوزستان، باشگاه فولاد و شاگردانم، بی‌تفاوت بگذرم.

وی در این خصوص که فصل نقل و انتقالات از دو سه روز دیگر آغاز می‌شود و به نظر می‌رسد نه شما و نه باشگاه فولاد نمی توانید فرصت را از دست بدهید، گفت: بله، همینطور است. البته ما خیلی عجله هم نداریم چرا که اگر من بمانم تیم مان را حفظ می‌کنیم و از بابت کار خودمان مشکل نداریم.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در ادامه درباره آمادگی تیمش برای مصاف با السد قطر توضیح داد: پس از سه چهار روز استراحتی که داشتیم، تمرینات تیم از امروز آغاز می شود. البته من با توجه به اینکه در تهران درگیر یکسری آزمایشات هستم از فردا به اهواز می‌آیم تا تمرینات را دنبال کنیم. ما تا شنبه هفته آینده در اهواز تمرین می‌کنیم، پس از آن به تهران می‌رویم و پس از یک جلسه تمرین، دوشنبه صبح برای بازی با السد عازم دوحه می‌شویم.

وی در ارزیابی‌اش از تیم السد بیان کرد: کار این تیم را با توجه به بازی‌هایی که در مرحله گروهی داشت، دنبال می‌کردیم. فیلم بازی های آن را در اختیار داریم و بر همین اساس کارمان را انجام می‌دهیم. به هر حال شناخت کاملی از این تیم داریم اما بیشتر باید به فکر کار خودمان باشیم. 

     
آی اسپورت
2014-04-30 19:22:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر