فهرست

آی اسپورتی ها در مونیخ - ملاقات با فلورنتینو پرس+ عکس

جهانیار محبی
آی اسپورت - رئال مادرید در حالی وارد مونیخ شد  که هوای این شهر بر خلاف نقاط دیگر اروپا بارانی و سرد بود . اتوبوس حامل بازیکنان و کادر فنی این تیم حوالی ساعت ١ بعد از ظهر به وقت مونیخ  به هتل محل اقامتشان رسید و بازیکنان هر یک تحت نظر نیروهای امنیتی سریعا به طبقه ١٥ هتل منتقل  شدند .در این میان استقبال بی نظیر هواداران مادریدی از این تیم در نوع خود جالب بود که با در دست داشتن پرچم ها و پلاکارد ها یی که روی آنها زنده باد مادرید نوشته شده بود به استقبال از تیم خود به مونیخ آمده بودند .حضور پرتعداد نیروهای امنیتی در تمام نقاط هتل جالب توجه بود و اینکه بازیکنان به هیچ وجه اجازه حضور در لابی هتل و عکس گرفتن با طرفداران را نداشتند . این دستورات از طرف  سر مربی تیم کارلو آنچلوتی جهت حفظ آرامش و تمرکز بازیکنان داده شده بود .
ساعت ١٨ به وقت مونیخ تمامی بازیکنان به همراه کادر فنی هتل را به سمت استادیوم  آلیانس ارنا جهت برگزاری تمرین و کنفرانس مطبوعاتی ترک کردند . قرار بود که ساعت ١٩ کنفرانس برگزار شود و بعد از ان هم بازیکنان به تمرینی سبک قبل از رویارویی با بایرن بپردازند .http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/8c301552b91.png


هدف اصلی من از این سفر دیدار با مدیر باشگاه رئال مادرید , دیدار با فلورنتینو پرس بود که توانستم ایشان را برای زمانی کوتاه ملاقات کنم .من ابتدا از ایشان درخواست ملاقات کردم  و ایشان هم با وجود مشغله زیاد  با برخورد ی  بسیار مناسب به درخواست من پاسخ مثبت دادند .ابتدا به معرفی از خودم پرداختم و پس از مقدمه ای کوتاه وارد بحث اصلی شدم . من که توانسته بودم در ٢ سال گذشته ارتباطات خوبی  به خصوص در همکاری با آکادمی باشگاه هایی بزرگ همچون  واشاش مجارستان , راپید وین و همچنین میلان ایتالیا داشته باشم به دنبال این بودم که بتوانم روابطی حتی اندک با باشگاه مورد علاقه خود ایجاد کنم که خوشبختانه با برخورد مناسب آقای پرس تا حدودی به هدف خود رسیدم .
در پایان دوست دارم که ملاقات خود با آقای پرس را اینگونه توصیف کنم که اگرچه پیش از این شانس ملاقات و گفتگو با مربیان و مدیران بزرگ جهان را داشتم ولی به جرات می توانم بگویم که ملاقات و گفتگو با مدیر بزرگترین باشگاه جهان یکی از خاطره انگیز ترین تجربه های زندگی ام بوده است .
  ۱  
آی اسپورت
2014-04-30 20:05:09
نظر دهید

۱ نظر
Red Star
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
Nice Boyz
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر