فهرست
جان تری، می خواهم در چلسی از فوتبال خداحافظی کنم
جان تری، می خواهم در چلسی از فوتبال خداحافظی کنم

جان تری، می خواهم در چلسی از فوتبال خداحافظی کنم

آی اسپورت- جان تری، کاپیتان چلسی، تاکید کرد که می خواهد تا پایان دوران حرفه ای اش در این باشگاه بماند و با پیراهن این باشگاه از فوتبال خدافظی کند.

قرارداد این مدافع باتجربه که یکی قدیمی ترین بازیکن حال حاضر آبی های لندن محسوب می شود، در پایان فصل جاری به اتمام می رسد اما هنوز با مدیران چلسی برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است.

این در حالی است که او با بازگشت مورینیو به چلسی بار دیگر به یکی از بازیکنان اصلی چلسی تبدیل شده و در بیشتر بازی های این فصل در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته است.

تری در گفتگو با خبرنگاران گفت:" روراست بگویم؛ من می خواهم در این جا بمانم و فوتبال خود را در چلسی به پایان برسانم.

در حال حاضر ما در حال مذاکره در مورد آینده ایم. من امیدوارم همه کارها به خوبی پیش برود. همه می دانند که هدف من، ماندن در چلسی است."

 او همچنین در مورد رابطه اش با ژوزه مورینیو گفت:" مورینیو بسیار صادق است و همه چیز را بسیار شفاف به شما می گوید. پس از بازی با یونایتد من به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم و پس از آن ما برای بازی با بایرن مونیخ در سوپر کاپ اروپا حاضر شدیم و بازیکن دیگری به جای من بازی کرد. او با دلایلی موجه من را نیمکت نشین کرد.

زمانی که اینگونه با شما برخورد می شود شما حق قهر کردن را ندارید. شما باید در تمرینات خود را نابود کنید و به مربی ثابت کنید که بهترین هستید. او از دانش بالایی برخوردار است و بهترین ترکیب ها را می چیند.

ما عاشق او هستیم و کاملا به او باور داریم. او ( ژوزه) می تواند نوید بخش روزهای روشن باشگاه باشد."

     
آی اسپورت
2014-04-30 20:30:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر