فهرست
جریمه احتمالی منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به دلیل نقض فر پلی مالی یوفا
جریمه احتمالی منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به دلیل نقض فر پلی مالی یوفا

جریمه احتمالی منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به دلیل نقض فر پلی مالی یوفا

آی اسپورت - دو باشگاه منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به دلیل تخطی از قوانین فرپلی مال ی اتحادیه فوتبالاروپا احتمالا با جریمه و محرومیت هایی مواجه می شوند.

احتمالا این تیم ها باید برای پرداخت دستمزد بازیکنان اصلی شان از حدود مورد تایید یوفا استفاده کنند و همچنین این دو تیم باید تعداد بازیکنان مورد استفاده در تیم اولشان را کاهش دهند و جریمه های سنگینی را به دلیل زیر پا گذاشتن قانون پرداخت کنند. تصمیم گیری نهایی در این مورد روزهای پنجشنبه و جمعه در مقر یوفا انجام خواهد شد. احتمالا باشگاه های اروپایی دیگری هم باید جریمه های مشابهی را متحمل شوند.

باشگاه سیتی و بخش فرپلی مالی یوفا تا کنون از اظهارنظر در مورد جریمه های فوق خودداری کرده اند اما به نظر می رسد سیتی باید تعداد بازیکنانش در ترکیب اصلی و همچنین دستمزد آن ها را کاهش دهد.

ایده ی تحریم ها و تنبیهات اینچنین برای جلوگیری از ضررهای مالی ناگهانی به باشگاه هایی است که بازیکنان ارزشمند را با رقم های هنگفت خریداری می کنند.

احتمالا دو باشگاه سیتی و پاری سن ژرمن در سال آینده حق دارند فقط 45 میلیون یورو از سرمایه های خود را خرج کنند. سیتی در سال 2012، 97.9 میلیون پوند ازسرمایه هایش را خرج کرده و در سال گذشته این رقم به 51.6 میلیون پوند رسیده است که البته این ارقام با کم کردن هزینه های ساخت استادیوم جدید و سرمایه گذاری روی جوانان و مسایل دیگر به دست آمده است.

باشگاه پاری سن ژرمن هم در سال گذشته 107.4 میلیون پوند خرج کرده است.بر اساس گفته ی پلاتینی هیچ تیم انگلیسی دیگری در این پرونده متهم نیست و او گفته فکر نمی کند تیم های متخلف از رقابت های لیگ قهرمانان سال آینده حذف شوند.

     
آی اسپورت
2014-04-30 23:14:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر