فهرست
نقل قول های روز: معمای اصفهان
نقل قول های روز: معمای اصفهان

نقل قول های روز: معمای اصفهان

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از مهم ترین نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

انصاری الگوی من است

از زمان اعلام دریافت پیشنهاد پرسپولیسم خیلی ها این صحبت را بیان کرده اند، زمانی که من و محمد انصاری در پایه های استقلال حضور داشتیم هرکس ما را می دید درباره شباهتمان سوال می کرد. محمد جزو دوستان خوبم است و به نوعی برادر بزرگتر و الگوی اخلاقی من بوده است.
نظر شایان مصلح درباره شباهتش به محمد انصاری

معمای اصفهان

من به دروازه بانم گفتم میلاد به تو قول شرف می دهم این توپ گل نمی شود.گفتم اگر گل شد فوتبال را کنار می گذارم.چرا هر زمان به اصفهان می رویم این اتفاقات رخ می دهد؟
نظر علی دایی درباره اتفاقات بازی دیروز سپاهان و نفت

رفتار غیرحرفه ای دایی

قطعا این اتفاقات تمرکز حاج صفی را برهم زد تا آن پنالتی را بیرون بزند. این کارها غیرحرفه ای بود و متاسفانه تمرکز بازیکنان ما را برهم زد. شرایط برای ما طوری رقم خورد که اگر اعتراض های کنار زمین نبود،‌ شاید نتیجه دیگری به دست می آمد. به نظر ناظران بازی باید پاسخ بدهند که چرا مربی تیم حریف اینقدر تاخیر در طول بازی به وجود آورد. من که در جایگاه هستم و قدرت اجرایی کنار زمین ندارم.
انتقاد مدیرعامل سپاهان از رفتار علی دایی بعد از اخراجش از میدان

دوراهی فوتبال و هنر

تلاش می‌کنم دوباره به فوتبال برگردم چرا که چه در فجر چه سپاهان و چه ذوب‌آهن همیشه برای قهرمانی بازی کردم و خودم انتظارات زیادی از خودم دارم دوست دارم با قدرت به فوتبال برگردم اما اگر این اتفاق نیفتاد شاید روی پیشنهادهای هنری فکر کنم.
فرشید طالبی مدافع سابق سپاهان از تصمیماتی که برای آینده اش گرفته صحبت کرده است

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-31 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر