فهرست
سوژه روز: رضاییان چوب چه کسی را می خورد؟
سوژه روز: رضاییان چوب چه کسی را می خورد؟

سوژه روز: رضاییان چوب چه کسی را می خورد؟

آی اسپورت -  امیر عابدینی از آن دسته فوتبالی هایی است که درباره دلال و دلالیسم زیاد مصاحبه می کند و لا به لای مصاحبه هایش نیز افشاگری هایی می کند. او در آخرین مصاحبه اش درباره شرایط رضاییان یک "دلال معروف" را مقصر دانسته است! برای آشنایی با این دلال معروف بد نیست فلش بکی به یک سال پیش و زمان نقل و انتقالات فصل پیش پرسپولیس بزنیم. زمانی که عابدینی گفته بود یک دلال معروف و مخفف به "ا.س" پرسپولیس را بسته است و زمینه سرخپوش شدن بازیکنانی نظیر رضاییان، مسلمان و انصاری را فراهم کرده است.

پس از این مصاحبه حدس و گمان هایی راجع به اسم کامل این شخص زده شد و همه به این جمع بندی رسیدند که شخص مورد نظر امیر هوشنگ سعادتی کارگزار معروف و قدرتمند فوتبال است. توضیح کامل راجع به او را به آینده موکول می کنیم اما در همین حد بدانید که او زبان کروات را به خوبی بلد است و بازیکنانی نظیر سپانوویچ را او به پرسپولیس آورده است و زمینه حضور ایگور استیماچ در فوتبال ایران را نیز او مهیا کرده است! البته لازم به ذکر است سعادتی خود را یک فرد مبارز با دلالیسم می داند و در فوتبال ایران نیز به صورت قانونی فعالیت می کند!

اما آیا منظور عابدینی در مصاحبه اخیرش هم امیر هوشنگ سعادتی است؟!

امیر هوشنگ سعادتی
سغادتی و استیماچ در کمپ استقلال


برای این که این ادعا ثابت شود، بخشی از مصاحبه چند ماه قبل با محمد علی ترکاشوند را که هرگز منتشر نشد را برایتان عینا از زبان مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس نقل می کنیم و لازم به ذکر است این مصاحبه مربوط به هفته سوم لیگ برتر امسال است. ترکاشوند گفت: «ما دو هفته با وکیل رضاییان یعنی آقای امیر هوشنگ سعادتی جلسه داشتیم و زمینه های بازگشت او به پرسپولیس مهیا شده بود اما ناگهان رضاییان پستی در اینستاگرام منتشر کرد و گفت از باشگاه پرسپولیس هیچ صحبتی با من نشده است! اما بعدها فهمیدم وکیل رضاییان هیچ حرفی از حضورش در باشگاه نزده است.» این ها نشان می دهد حدس و گمان های سال پیش درست بود و الان هم مشخص می شود به وجود آورنده خیلی از مشکلات برای این بازیکن همین امیر هوشنگ سعادتی بوده است!

 

 

 

منبع: جام نیوز

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-14 11:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
برزو
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
به نظرتون عجيب نيست كه تموم اين باندبازيا و رانت بازيا و دلال بازيا زير سر باشگاه لنگپوليسه؟
۲
فرهاد
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
جناب اقاى سعادتى چنانچه مطالب بيان شده درست باشد اخلاق حرفه اى ، انصاف و عدالت حكم ميكند خودتان هم اب رفته را به جوى برگردانيد و با حل و فصل نهايى و كامل موانع باقيمانده بابت حضور رضاييان در تركيب پرسپوليس هم به محبوب ترين تيم اسيا ، نيز هم نسبت به خود رامين رضاييان و نيز سرانجام تيم ملى كشورمان كه بازيكن يادشده يكى از عناصر كليديش محسوب ميشود جبران مافات و رفع ظلم نماييد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر