فهرست
کروس، هوملس و رویس در لیست خرید فن خال برای منچستری ها
کروس، هوملس و رویس در لیست خرید فن خال برای منچستری ها

کروس، هوملس و رویس در لیست خرید فن خال برای منچستری ها

آی اسپورت- پس از اخراج دیوید مویس لوئیس فن خال سرمربی تیم ملی هلند که پس از بازی های جام جهانی برزیل از تیم ملی کشورش کناره گیری خواهد کرد نزدیک ترین گزینه برای سرمربی گری منچستر یونایتد برای فصل آینده است.
دیلی میل احتمال این انتخاب را بسیار زیاد ارزیابی کرده است آن ها در ادامه ی گزارش خود از پیشنهاد 100 میلیون پوندی او به باشگاه منچستر یونایتد برای جذب بازیکنان مدنظرش پرده بر می دارد گویا هدف فن خال جذب سه بازیکن ملی پوش آلمان ها برای فصل آینده است.
تونی کروس هافبک 24 ساله ی بایرن که هنوز قرارداد خود را با تیم مونیخی تمدید نکرده است یکی از گزینه های اصلی فن خال در خط هافبک است او سال 2011 زیر نظر فن خال در تیم بایرن بازی کرده و ارتباط خوبی با مربی هلندی دارد انتقال او برای منچستری ها بیش از 30 میلیون پوند هزینه خواهد داشت.
در خط دفاع نیز متس هوملس گزینه ی اصلی فن خال است با جدایی نمانیا ویدیچ و ریو فردیناند شیاطین سرخ به جذب یک مدافع بین المللی نیاز مبرم دارد که در این بین متس هوملس در صدر لیست خرید فن خال قرار گرفته است.
مارکو رویس نیز در لیست فن خال جای گرفته است ستاره خط حمله باشگاه بوروسیا دورتموند و تیم ملی آلمان فصل درخشانی را در دورتموند سپری می کند او در غیاب ستاره های مصدوم بوروسیا بار سنگین تیم را در خط جلوی زمین به دوش می کشد او با توجه به بند جدایی 30 میلیون یورویی می تواند راهی منچستر شود البته رویس اکنون مورد توجه باشگاه های بزرگی همچون رئال و بارسلونا نیز قرار دارد و یونایتد برای جذب او رقابت شدیدی خواهند داشت.
     
آی اسپورت
2014-05-01 13:21:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر