فهرست
به رقم بالای قراردادم با رئال فکر نمی کنم / بیل : فشارها در رئال باعث شکوفایی ما می شود
به رقم بالای قراردادم با رئال فکر نمی کنم / بیل : فشارها در رئال باعث شکوفایی ما می شود

به رقم بالای قراردادم با رئال فکر نمی کنم / بیل : فشارها در رئال باعث شکوفایی ما می شود

تابستان گذشته وقتی گرث بیل با رقم نجومی 86 میلیون پوند از تاتنهام به رئال مادرید، رکورد گران ترین بازیکن فوتبال دنیا را شکست.

حالا او شرایط بهتری نسبت به زمان حضورش در تیم تاتنهام دارد. موفقیت های او زیر ذره بین کارشناسان و فوتبالدوستان قرار دارد و به زودی می تواند، به آرزویش که قهرمانی در اروپاست برسد.

بیل اعتقاد دارد، موفقیتش در باشگاه را مدیون فاصله گرفتنش از هیاهوی رسانه ای است که پیرامون انتقالش به رئال مادرید شکل گرفته بود. او دو روز پس از  برد 0-4 تیمش در بازی برابر بایرن مونیخ گفته است، هیچگاه فکر نمی کرد انقدر سریع به یکی از مهره های ارزشمند باشگاه تبدیل شود.

"نمی توانم به مسیری که طی کرده ام فکر کنم. از دست دادن پیش فصل روی من تاثیر بدی داشت. تا زمانی که به مادرید آمدم فکر نمی کردم حضور در پیش فصل تا چه اندازه می تواند مهم باشد.

همگام شدن با شرایط باشگاه برای من کمی زمان بر بود. فکر می کنم همه این مساله را درک کرده باشند. پس از کریسمس فکر می کنم دوباره به اوج بازگشتم.

همیشه سعی می کنم در مورد رقم انتقالم به باشگاه، فکر نکنم. من برای فوتبال بازی کردن به رئال آمده ام و از این لذت می برم. می دانم اگر در مورد چیز دیگری فکر نکنم، می توانم بهترین بازی ام را از خود به نمایش بگذارم."

وی افزود: "رئال مادرید بزرگ ترین باشگاه دنیاست. مهم نیست شما چه کسی هستید و کجا قرار دارید. همه دوست دارند رئال را شکست دهند. سطح انتظارات در اینجا بسیار بالاست اما این انتظارات باعث شکوفایی ما می شوند. به همین وسیله ما بایرن را شکست دادیم.

در بازی با بایرن غیر قابل باور بازی کردیم و یک بازی مهم دیگر در پیش داریم. هر کسی که به رئال می آید دوست دارد قهرمان لیگ قهرمانان شود و ما شانس انجام این کار را داریم."

 

     
آی اسپورت
2014-05-01 14:40:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر