فهرست
گزارش روز : رئال مادرید و اتلتیکو در رویای قهرمانی لیسبون و البته  سود 42 میلیون یورویی
گزارش روز : رئال مادرید و اتلتیکو در رویای قهرمانی لیسبون و البته سود 42 میلیون یورویی

گزارش روز : رئال مادرید و اتلتیکو در رویای قهرمانی لیسبون و البته سود 42 میلیون یورویی

آی اسپورت - روز 24 ماه می سال 2014 روز خاص و افتخار آمیزی برای شهر مادرید خواهد بود.

روزی که دو تیم اول و دوم این شهر در لیسبون مسابقه نهایی را برگزار خواهند کرد. چیزی که برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اتفاق می افتد. برگزاری بازی فینال بین دو تیم از یک شهر.بر طبق اعلام یوفا ، تیم برنده بازی فینال 10.5 میلیون یورو پاداش دریافت خواهد کرد. این در حالی است که تیم بازنده 6.5 میلیون دریافتی خواهد داشت.

از طرفی هر یک از این دو تیم بخاطر حضور در مرحله گروهی این مسابقات 8.6 میلیون یورو دریافت داشته اند. بابت هر پیروزی در مرحله گروهی 1 میلیون یورو و هر مساوی نیم میلیون یورو به آنها تعلق گرفته است.

هر دو تیم بابت حضور در مرحله یک هشتم نهایی مبلغ 3.5 میلیون ؛ یک چهارم نهایی 3.9 میلیون و نیمه نهایی 4.9 میلیون یورو دریافت کرده اند.

تا بدینجای کار اتلتیکو تنها تیم بدون شکست این مسابقات بوده است که با 9 پیروزی و سه تساوی به فینال راه یافته و از آن طرف رئال با 10 پیروزی یک تساوی و یک شکست ، به فینال رسیده است.

با این تفاسیر هر یک از این دو تیم تاکنون 31.4 میلیون یورو از یوفا دریافتی داشته اند و هر کدام که به قهرمانی دست یابند در مجموع 41.9 میلیون یورو از مسابقات امسال به جیب خواهند زد.

دو تیم شهر مادرید این روزها در رویای قهرمان شدن در لیسبون و البته سود 42 میلیون یورویی از این مسابقات به سر می برند.

بدون شک اتلتیکو با درامد امسال خود می تواند در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش رو ، عملکرد موفق تری به نسبت سال های پیش داشته باشد.

منبع : cincodias

     
آی اسپورت
2014-05-01 17:15:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر