فهرست
بارسا آماده بررسی پیشنهادها برای فابرگاس
بارسا آماده بررسی پیشنهادها برای فابرگاس

بارسا آماده بررسی پیشنهادها برای فابرگاس

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، باشگاه بارسلونا آماده است تا پیشنهادهایی که در تابستان برای سسک فابرگاس ارائه می شود را بررسی کند. فابرگاس که یکی از محصولات آکادمی بارساست، بعد از 8 سال بازی در آرسنال، در تابستان 2011 به این باشگاه برگشت اما با ورود به دو سال پایانی قراردادش با بارسا، مدیران این باشگاه آماده فروش او هستند.

به گزارش گل، فابرگاس که روز یکشنبه 27 ساله خواهد شد، بارها اعلام کرده که می خواهد به دوران حضورش در نوکمپ ادامه بدهد اما در صورتی که بارسا قصد فروش او را داشته باشد، لیگ برتر می تواند مقصد احتمالی او باشد.

باشگاه آرسنال هم خرید دوباره او را در نظر دارد؛ ضمن اینکه در فهرست خرید منچستریونایتد نیز قرار دارد.

باشگاه بارسلونا به هر دو باشگاه لیگ برتری اعلام کرده که حاضرند برای فروش او وارد مذاکره شوند؛ هرچند سابقه حضور فابرگاس در بارسا و همچنین دوران حضور او در آرسنال، جدایی او از این باشگاه را کمی پیچیده کرده است.

منچستریونایتد در تابستان گذشته دو پیشنهاد برای خرید فابرگاس ارائه داد اما این انتقال در نهایت انجام نشد.

گفته می شود آرسن ونگر هم در چند ماه گذشته گفتگوهایی با کاپیتان سابق تیمش داشت و از او خواست به امیریتس برگردد. در قرارداد فابرگاس با بارسا آمده که او می تواند با پرداخت 29 میلیون یورو به آرسنال برگردد و در صورتی باشگاهی برای خرید او پیشنهادی ارائه داد، باشگاه بارسلونا باید این موضوع را با آرسنال درمیان بگذارد.

     
آی اسپورت
2014-05-01 19:22:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر