فهرست
سوارس: از حضور در لیورپول بسیار خوشحالم
سوارس: از حضور در لیورپول بسیار خوشحالم

سوارس: از حضور در لیورپول بسیار خوشحالم

آی اسپورت- لوییس سوارس، مهاجم اروگوئه ای لیورپول با وجود شایعات مبنی بر پیشنهاد رئال مادرید برای خرید او، می‌گوید که از حضور در لیورپول بسیار خوشحال است.

این مهاجم اروگوئه‌ای، با زدن 30 گل در لیگ برتر، فصلی فوق‌العاده را در لیورپول سپری کرده است و حالا با وجود دو بازی باقی‌مانده، تیمش در صدر جدول حضور دارد.

گزارشات زیادی مبنی بر تصمیم سوارس بر ترک لیورپول در تابستان گذشته به گوش می‌رسید ولی برندن راجرز، سرمربی لیورپول با این اقدام مخالفت کرد و قرارداد او را تمدید کرد.

حالا سوارز از این اتفاق خوشحال است.

او گفت: "به همراه خانواده‌ام خوشحالیم.  با آنها هر جا که باشم خوشحالم. برای لیورپول بازی می‌کنم و سپس جام جهانی پیش روست. این تمام فکر من است. چیز دیگری از من نمی‌توانید بیرون بکشید.

می‌دانستیم منچسترسیتی رقیب سرسختی است، ولی آنها بیشتر از چلسی به شما اجازه ی بازی کردن می‌دهند.

می‌دانستیم که چلسی سخت ترین رقیب ما در هفته های آخر خواهد بود. در دفاع بسیار فشرده هستند. کار را برای ما سخت کرده بودند.

چیزی که من را عصبی کرد این بود که از لحظه ی شروع بازی، آنها به دنبال وقت کشی بودند. توپ را به آنها پاس می‌دادی و آنها توپ را رها می‌کردند که به اوت برود.

حالا باید صبر کنیم که منچسترسیتی امتیاز دهد، زیرا تفاضل گل بهتری از ما دارد. باید همچنین روی پیروزی در بازی‌هایمان متمرکز باشیم."

     
آی اسپورت
2014-05-01 21:35:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر