فهرست
گزارش روز: رئال در فینال، منتظر چلسی بود
گزارش روز: رئال در فینال، منتظر چلسی بود

گزارش روز: رئال در فینال، منتظر چلسی بود

آی اسپورت- حریف رئال مادرید در فینال مشخص شده است ؛ اتلتیکو مادرید. ولی آیا این رقیبی بود که بازیکنان سپیدپوش دوست داشتند با آن روبرو شوند؟ وقتی سوت شروع بازی توسط پدرو پرونکو بین دو تیم اتلتیکو و چلسی زده شد، رئالی ها انتظار یک حریف مشخص را داشتند: چلسی.

البته در پایان، اتلتیکو حریف رئال شد ولی بازیکنان رئال، با دلایل متفاوتی دوست داشتند با چلسی روبرو شوند.

اولین دلیل، مشخصا سرمربی این تیم است. ژوزه مورینیو. اکثر بازیکنان رئال مادرید، در زمان حضور این سرمربی پرتغالی در این تیم، با او به مشکلات جدی برخورده بودند. حتی در بازی‌هایش پیش فصل نیز، انتظار بازی با او را می‌کشیدند. پایان دوره ی مورینیو در مادرید، به هیچ وجه خوب نبود و او مشکلات جدی با بسیاری بازیکنان پیدا کرد. کاسیاس، راموس، په‌په، کریستیانو، بنزما و ... از جمله بازیکنانی هستند که با او به مشکل خورده بودند و انتظار روبرو شدن با او را می‌کشیدند.

مادریدی ها مطمئن بودند که در صورت روبرو شدن با مورینیو در فینال، جنگ بزرگی برپا خواهد شد. انواع و اقسام مصاحبه ها و بیانیه ها و جنگ‌های روانی، توسط این سرمربی پرتغالی برپا خواهد شد.

فلورنتینو پرز، رئیس رئال برای اتلتیکو احترام زیادی قائل است. همچنین روابط خوبی با انریکه سرسو، رئیس اتلتیکو دارد. روابط دو باشگاه بعد از مدت‌ها خوب شده و در یک حزب قرار گرفته اند ولی هر دو با چلسی مشکل دارند. البته روابط مورینیو و پرز همچنان دوستانه است. با وجود مشکلات فراوان مورینیو در رئال، پرز با او رفتار بسیار خوبی داشت و فسخ قراردادی دو طرفه در پایان انجام داد.

همچنین با توجه به نتایج پرفراز و نشیب و ناطمئنی که رئال در طول این فصل مقابل اتلتیکو کسب کرده، چلسی برای رئال حریف آسان‌تری محسوب می‌شد.http://ep01.epimg.net/elviajero/imagenes/2007/08/10/actualidad/1186738444_850215_0000000000_sumario_normal.jpg

چما ری
مارکا

     
آی اسپورت
2014-05-01 22:48:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر