فهرست
والنسیا 3-1 سویا: حماسه ناتمام خفاش ها
والنسیا 3-1 سویا: حماسه ناتمام خفاش ها

والنسیا 3-1 سویا: حماسه ناتمام خفاش ها

آی اسپورت- دو تیم سویا و والنسیا، در دیدار برگشت لیگ اروپا در ورزشگاه مستایا به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی رفت با نتیجه ی 2-0با پیروزی سویا به پایان رسیده بود و والنسیا، در حضور تماشاگرانش، نیاز مبرم به پیروزی داشت.

والنسیا، بازی را طوفانی آغاز کرد و در 25 دقیقه ی ابتدایی، موفق به زدن 2 گل شد. در دقیقه ی 12 فغولی توانست با یک یک-دو ی زیبا، وارد محوطه شود و با یک شوت دقیق، گل اول را به ثمر برساند.

سپس در دقیقه ی 25، ضربه ی سر جوناس، با برخورد به بتو وارد دروازه ی والنسیا شد و یک گل به خودی توسط بازیکنان سویا ثبت شد.

کم کم، والنسیا عقب کشید و دفاعی تر شد. انها بازی را طوفانی شروع کرده بودند و نمی‌خواستند در دقایق باقی مانده، گلی دریافت کنند.

اواخر نیمه ی اول، بار دیگر والنسیا حمله ای را ترتیب داد که که ضربه ی برنات، با عکس العمل خوب بتو مواجه شد.

نیمه ی دوم را سویا بهتر شروع کرد. آنها کمی برا بازی مسلط شدند ولی این والنسیا بود که در تشویق هوادارانش، کم کم به خودش آمد و توپ و میدان را در اختیار گرفت. میانه ی میدان، متعلق به والنسیا بود و با پاس‌های خوب، بازی را به گردش در میاوردند.

بلاخره در دقیقه ی 70، متیو گل سوم والنسیا را به ثمر رساند و کمی خیال این تیم را از صعود راحت کرد. ضربه ی کرنر خفاش‌ها، توسط مدافع والنسیا به پشت محوطه فرستاده شد ولی این توپ به خوبی روی پای متیو نشست و او دروازه ی سویا را برای بار سوم باز کرد. بازی تا دقایق پایانی با فشار سویا پیش رفت. داور، 5 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که در دقیقه ی چهارم آن، استفان ام بیا، مهم ترین گل تاریخ فوتبالش را به ثمر رساند و نتیجه را 3-1 کرد.

در دقیقه ی پایانی بازی، یک اوت از سمت راست هجومی برای سویا حاصل شد. پرتاب بی‌هدف، توسط فازیو به سانتر تبدیل شد و ام بیا، با یک پرش خوب، با یک هد دقیق، توپ را از بالای دستان دیگو آلوس، وارد دروازه ی والنسیا کرد تا خفاش‌ها، در حالی که تنها یک دقیقه با فینال فاصله داشتند، از حضور در این بازی منع شوند.

     
آی اسپورت
2014-05-02 02:38:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر