فهرست
قهرمان لیگ و بی‌انصاف‌ها
قهرمان لیگ و بی‌انصاف‌ها

قهرمان لیگ و بی‌انصاف‌ها

آی اسپورت - اصلاً شاید لیگ ادامه پیدا کند و پرسپولیس قهرمان نشود. احتمالش از نظر فوتبالی کم است، ولی هست، اما سؤال ما از آن‌هایی که می‌گویند لیگ باید بدون معرفی قهرمان مختومه شود این است که اگر تیم خودتان هم با اختلاف ۱۰ امتیاز صدرنشین بود این حرف را می‌زدید؟ نه، صد درصد نمی‌زدید.

پرسپولیس ۱۰ امتیاز بیشتر از بقیه مدعیان دارد و اگر مسابقات ادامه پیدا کند به احتمال بسیار زیاد قهرمان می‌شود با این حال خود پرسپولیسی‌ها هم قبول دارند که در این شرایط عقلانی نیست لیگ برگزار شود و باید صبر کرد تا کرونا دست از سر دنیا و ایران بردارد. با این حالا اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند به نفع بازیکنان استقلال، تراکتور، سپاهان و... هم هست، چون در آن صورت آن‌ها درصد بیشتری از پول‌شان را می‌گیرند. در واقع بر خلاف هواداران استقلال، تراکتور، سپاهان و... بازیکنان این تیم‌ها دوست دارند لیگ ادامه پیدا کند حتی اگر پرسپولیس قهرمان شود.

پرسپولیس در دور برگشت با استقلال و سپاهان و تراکتور بازی کرده و بازی‌های باقی مانده‌اش حداقل روی کاغذ راحت است البته شاید پرسپولیس در ۱۰ بازی باقی مانده باخت و مساوی هم بدهد، اما مسئله اینجاست که بقیه هم به هر حال امتیاز می‌دهند. در این ماجرا نکته اصلی «آزمون مهم انصاف» است. بعضی‌ها به خاطر منافع شخصی یا تیمی چنان بی‌انصاف می‌شوند و حرف‌های عجیب و مضحک می‌زنند که دود از سر خودشان هم بلند می‌شود.

عاقلانه‌ترین تصمیم این است که لیگ حتی اگر شده از مهرماه ادامه پیدا کند. حالا لیگ بعدی هر وقت برگزار شد، شد. آسمان خدا که به زمین نمی‌آید.

 

خبر ورزشی 

۲۲ ۵  
آی اسپورت
2020-04-08 14:15:00
نظر دهید

۵ نظر
اصفهانی
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹، ۱۴:۳۸
سوال اگه مربی تیم شما را به زور میگرفتن انصاف بود. سوال بازی سپاهان با استقلال و نساجی با لنگ را لغو کردن چون استقلال مربی نداشت و لنگ سه تا باخت پشت سر هم داد اما بازی سپاهان و لنگ لغو نکردن مگه سپاهان میزبان نبود یعنی حق نداشت از میزبانی خودش دفاع میکرد مگه بازی قبلی تو ازادی با هوادار نبود پس چرا صبح بازی بازی بدون هوادار کردن ایتالیا تمام بازیهاش را تو اون هفته برگزار کرد و گفت از هفته دیگه بدون هوادار. مگه اعلام نکردن هر بازیکنی که مشکل داشته باشد براشون کارت بازی صادر نمیشد انصافه دقیقه دو سه روز مونده با لنگ محروم شن. مگه اول فصل نگفتن هر تیمی که بدهکار باشد نمیتون بازیکن جدید بگیرن پس چرا لنگ گرفت مگه بدهکار نبود.بلبلی از استقلال و ترابی از لنگ یه جور پرونده داشتن پس چرا بلبلی محروم شد و ترابی محروم نشد این انصافه.حدودا دو ماه گیر کرونا افتادیم چند هزارتا گرفتن و چهار پنچ هزارتا مرگ و میر داشتیم از نظر اقتصادی یه طورای فاجعه شده خیلی از کسبه رو به ورشکستگی رفتن مشخص نیست کی کرونا از ایران بیرون برد حالا شما دنبال قهرمانی هستید در صورتی که ده بازی مانده یعنی سی امتیاز. لیورپول به این چنینی سه تا باخت پشت سر هم داد جذابیت فوتبال به همینه که غیر قابل پیش‌بینی
محمدجواد مختاری
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹، ۱۴:۵۹
عادلانه اینه که قهرمان تو زمین مشخص بشه...
اما اگه کرونا نزاشت و لیگ تعطیل شد...بهترین کار اینه برای فصل بعد اختلاف امتیازهای فعلی رو حساب کنن
و تیم ها با همین رتبه و اختلاف امتیاز فعلی لیگو شرو کنن
رضا کیان
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹، ۱۵:۴۵
آقای فرهاد اشراقی شما که اصلا بخاطر منافع شخصی تیم مورد علاقتون حرف های نامنصفانه نمیزنید و اصلا هم فرد مضحکی نیستید و اصلا هم فرد عجیبی نیستید کلا فقط شما خوبید حالا تشریف ببرید تو اتاقتون پزشک مخصوص بخش روانی منتظرتونه تا قرص هاتونو بهتون بده دیگه هم بدون هماهنگی از تیمارستان خارج نشید ممنون.....
۵
حسن
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹، ۱۶:۳۴
زر مفت که خرج نداره، بزن
۴
حسین
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹، ۲۰:۰۲
بنظرم تیمی که با ده امتیاز بالای بقیه تیمهاس و برای 4 مین قهرمانی متوالی داشت اماده میشد، حرفاشو تو زمین زده. حالا حسودها هر چی میخوان بگن.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر