فهرست
زین‌الدین زیدان: استعفا نخواهم داد، خوشبینم
زین‌الدین زیدان: استعفا نخواهم داد، خوشبینم

زین‌الدین زیدان: استعفا نخواهم داد، خوشبینم

آی اسپورت - سرمربی رئال مادرید پس از شکست برابر شاختار از خوشبینی‌اش برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا سخن گفت.

زین‌الدین زیدان پس از شکست تیمش برابر شاختار دونتسک اوکراین در لیگ قهرمانان اروپا گفت: در نیمه اول بازی عملکرد تیم ما بسیار خوب بود، اگر گل اول بازی را زده بودیم، خیلی چیزها عوض شده بود. گل اول حریف به ما ضربه بزرگی زد، چون خلاف جریان بازی رقم خورد و این ما بودیم که داشتیم خوب بازی می‌کردیم. ما دو سه موقعیت داشتیم و توپ را به تیر هم زدیم اما انگار توپ نمی‌خواست وارد دروازه شود و این کار ما را سخت کرد. استعفا نخواهم کرد، ما به کارمان ادامه خواهیم داد.

زیدان درباره شرایطش در این روزهای باشگاه مادریدی گفت: ما پیش از این هم لحظات حساسی داشته‌ایم و باز هم خواهیم داشت. متأسفانه از نظر کسب نتیجه ما روند بدی را در پیش گرفته‌ایم و این یک واقعیت است. این بازی برای ما مثل یک فینال بود که برای آن به خوبی آماده شده بودیم. در این باشگاه لحظات حساس و دشوار همیشه بوده، هست و خواهد بود. در نیمه اول هم عملکردمان خوب بود. با این حال می‌دانیم که شاید آن عملکردی را که برای کسب پیروزی لازم بود، ارائه نکردیم.

او در پایان گفت: می‌دانم که کارمان گره خورده است، اما خوشبین هستم و باید شخصیت خودمان را نشان دهیم و در بازی بعدی با اراده و شرف بازی کنیم.

     
آی اسپورت
2020-12-02 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر