فهرست
فیکس شدن احتمالی کاسیاس در دیدار‌های لالیگا
فیکس شدن احتمالی کاسیاس در دیدار‌های لالیگا

فیکس شدن احتمالی کاسیاس در دیدار‌های لالیگا

آی اسپورت- ممکن است تغییراتی در درون دروازه ی رئال مادرید ایجاد شود. پس از صعود رئال به فینال لیگ قهرمانان، حالا ممکن است آنچلوتی دیگر بیخیال سیستم چرخشی درون دروازه شود.

با حضور رئال در فینال لیگ قهرمانان، ممکن است فرصت بازی کردن در لیگ به ایکر کاسیاس داده شود تا این دروازه‌بان اسپانیایی، پیش از فینال مقابل اتلتیکو، خود را آماده کند.بیشترین تعداد روز متوالی که به کاسیاس بازی نرسیده بود، مقابل گالاتاسرای بود که 24 روز، در دروازه قرار نگرفته بود و حالا اگر در لیگ به میدان نرود، این رکورد افزایش پیدا می‌کند.

با این شرایط، از آنچلوتی انتظار می‌رود که این تغییرات را ایجاد کند. او پیش‌تر گفته بود که اگر رئال در باقی رقابت‌ها حذف شود، تغییراتی در درون دروازه ایجاد خواهد شد ولی در غیر این صورت، دیگو لوپس همچنان دروازه بان اول رئال در لالیگا خواهد بود.

آنچلوتی تا به حالا پای حرفش ایستاده، بنابراین تضمینی نیست که او تغییری در تصمیمش ایجاد کند. البته او پیش تر این قول را داده بود و زیاد هم بعید نیست. او گفته بود: "اگر به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم، کاسیاس در باقی بازی‌های لیگ بازی خواهد کرد."http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/09/27/opinion/firmas/zona_real_madrid/1285587876_extras_noticia_foton_8_0.jpgهوگو سرسو

مارکا

     
آی اسپورت
2014-05-02 11:19:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر