فهرست

بودجه باشگاه ها در دو بند تدوین می شود/ خلاف ممنوع!

آی اسپورت – مهدی تاج رئیس سازمان لیگ از تدوین بودجه باشگاه ها در دو بند  خبر داد .وی گفت  بودجه ها در دو بند  تدوین می شود که در بند الف  پاداش ها،عملکرد،ایاب و ذهاب،اسکان،کارانه و ... بر ای تمام عامل تیم درج خواهد شد که البته در مورد بازیکنان مبلغ این آیتم ها نباید از 20 درصد قراردادها بیشتر باشد.
در بند دوم هم فقط  مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی  نوشته خواهد شد که اینها باید به تائید بازرس و حسابرس قانونی برسد.
وی در ادامه اعلام کرد این بودجه ها هم توسط سازمان لیگ هم  بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا و هم بازرسان سازمان بازرسی کل کشور بررسی می شود. به گفته تاج  بودجه ای که مدیرعامل باشگاه می نویسد و به تائید هیات مدیره می رسد باید مورد تائید  حسابرسان قرار بگیرد و در این پروسه راه هیچ گونه خلافی وجود ندارد و دیگر کسی نمی تواند دو رقم متفاوت را برای قرارداها اعلام کند.
تاج با اشاره به اینکه برای باشگاه ها سقف بودجه در نظر خواهند گرفت نه سقف قرارداد  در پایان می گوید قراردادها باید بر اساس ریال پداخت شود قرارداد دلاری  دیگر پذیرفته نیست.همچنین به باشگاه ها تاکید خواهد شد  حتما به عوامل خود با پول رایج کشور پرداختی داشته باشند و دیگر اهدای زمین یا ماشین مورد قبول سازمان لیگ نخواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-05-02 12:16:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر