فهرست
گزارش روز : بی سازمان تر از همیشه/ 11ماه و یک بازی برای تیم‌ملی‌ !
گزارش روز : بی سازمان تر از همیشه/ 11ماه و یک بازی برای تیم‌ملی‌ !

گزارش روز : بی سازمان تر از همیشه/ 11ماه و یک بازی برای تیم‌ملی‌ !

آی‌اسپورت‌ ـ تیم‌ملی‌ فوتبال ایران روز 28 خرداد با پیروزی برابر کره جنوبی به جام‌جهانی صعود کرد و حالا در فاصله بیش از 300 روز بعد از این عرصه تنها یک بازی برای تدارکاتی جام‌جهانی برای خود ترتیب داده است آن هم برابر گینه....

این در حالی است که فوتبال ما در ادوار گذشته که به جام‌جهانی صعود کرد بعد از ماجرای صعود بازی های تدارکاتی زیادی برابر تیم های کشورهای مختلف یا تیم های باشگاهی معتبر داشت (متفاوت از تیم های باشگاهی که در اردوی آفریقای جنوبی با آنها روبه‌رو شدیم) بر این اساس ما در سال 1978 صعودمان در روز 4 آذر 1356 با پیروزی برابر استرالیا محقق شد، ما در فاصله 5 ماه بعد از صعود با تیم های یوگسلاوی، بلغارستان، ولز، بروژ بلژیک، پاری سن ژرمن و ... روبه‌رو شدیم.

در سال 98 در روز 8 آذر مسافر جام‌جهانی شدیم و تنها در فاصله 5 ماه بعد از صعود با تیم های ملی نیجریه، شیلی، کویت، مجارستان، جامائیکا و باشگاه های نانت فرانسه، سنت اتی ین فرانسه و گوین گامپ فرانسه، بازی کردیم.

صعودمان به جام‌جهانی در روز 18 خرداد 84 انجام شد، ما 5 ماه بعد از صعود با تیم های ملی لیبی، کره جنوبی، مقدونیه و توگو بازی تدارکاتی دوستانه انجام دادیم.

حالا با آنکه بیش از 2برابر مدت زمان ادوار گذشته وقت صرف کرده این تنها یک بازی داشته ایم ...

     
آی اسپورت
2014-05-02 13:33:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر