فهرست
گزارش روز: فروش 15 درصدی سهام استقلال در بازرسی وزارت ورزش/ پورحیدری: تایید می‌ کنم
گزارش روز: فروش 15 درصدی سهام استقلال در بازرسی وزارت ورزش/ پورحیدری: تایید می‌ کنم

گزارش روز: فروش 15 درصدی سهام استقلال در بازرسی وزارت ورزش/ پورحیدری: تایید می‌ کنم

آی‌اسپورت‌ ـ موضوع انتشار سند واگذاری 15 درصدی سهام استقلال به بانک تات در دوره مدیریتی علی فتح‌اله‌زاده و قصد او به این واگذاری برای اولین بار در برنامه نود مطرح شد که فتح‌اله‌زاده طبق معمول این مسئله را تکذیب کرد و زیر بار آن نرفت.

فتح‌اله‌زاده در این موضوع به مصوبه هیات مدیره باشگاه استقلال اشاره کرد و اینکه اگر اتفاقی هم رخ داده با نظر هیات مدیره بوده است. اما امیر خادم نماینده وزارت ورزش درباره موضوع خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس نظر دیگری در این زمینه دارد. خادم که با مطالعه حرف می‌ زند به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: مدرک نهایی را قصد داریم روی سایت وزارت ورزش منتشر کنیم، موضوع این است که آقای فتح‌اله‌زاده قصد داشته این کار را انجام بدهد اما بازرسی وزارت ورزش در بهار سال گذشته جلوی این کار را گرفته است.
چیزی که خادم از آن حرف می‌ زند واگذاری دائمی 15درصد از سهام استقلال به یک بانک خصوصی است. کاری که می‌ شود آن را با فروش کلیه مقایسه کرد و البته مشخص نیست که چه اهدافی پشت این واگذاری بوده است. امروز که فتح‌اله‌زاده در برنامه ورزش و مردم در این زمینه صحبت کرد و باز به تکذیب ماجرا دست زد بد ندیدیم نظر منصور پورحیدری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال را هم بپرسیم.

پورحیدری در این باره به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: این موضوعی است که در هیات مدیره درباره اش حرف زده بودیم ولی حقیقتش کلیت ماجرا را آقای فتح‌اله‌زاده پیش می‌ برد. ایشان عقیده داشت این واگذاری راه مناسبی برای درآمدزایی است چرا که تسهیلات دریافتی از بانک را می‌ تواند به زخم های تیم بزند و آن را تبدیل به ارزش افزوده باشگاه کند.

     
آی اسپورت
2014-05-02 13:54:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر