فهرست
20 ازدیبهشت روز ذوب آهن ؛ مخفی کاری تا ساعت  9 صبح !
20 ازدیبهشت روز ذوب آهن ؛ مخفی کاری تا ساعت 9 صبح !

20 ازدیبهشت روز ذوب آهن ؛ مخفی کاری تا ساعت 9 صبح !

آِی اسپورت -  باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده است نام خود را در ابتدای روز کاری 20 اردیبهشت روی خروجی خود قرار خواهد داد.

ذوبی ها از بین 3 گزینه فیروز کریمی، یحیی گل‌محمدی و منصور  ابراهیم زاده نام یک نفر را اعلام خواهد کرد. ذوب‌آهن دراگان اسکوچیچ، سرمربی ملوان را در فهرست اولیه خود قرار داده بود اما توقعات مالی اسکوچیچ در ذوب‌آهن برآورده  نمی‌ شد.

هدف ذوب‌آهن آسیایی شدن تیم فوتبال این باشگاه است و آنها بدون شک با توپ پر رقابت های امسال را آغاز می‌ کنند. ذوب‌آهن در دوره اول آذری تیمی جوانگرا بود که ستاره های بزرگی را به فوتبال ایران معرفی کرد، آذری قصد دارد این روش را امسال دوباره در دستور کار این باشگاه اصفهانی قرار بدهد. 

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره وضعیت تیم فوتبال باشگاه ذوب‌آهن گفت: در حال حاضر همه باشگاه‌ها در حال استراحت هستند و فعالیت رسمی باشگاه ذوب‌آهن برای فصل‌ آینده از 20 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.ما یک کار زیبا را برای فصل آینده طراحی کرده‌ و می‌خواهیم همه چیز برنامه محور باشد. ما ۹ صبح 20 اردیبهشت، نام سرمربی فصل آینده تیم فوتبال ذوب‌آهن را بر روی سایت خروجی باشگاه قرار می‌دهیم و روز 23 اردیبهشت که مصادف با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر است، نشست خبری سرمربی فصل آینده را در اصفهان برگزار می‌کنیم. شروع تمرینات‌مان هم مصادف با روز تولد امام حسین (ع) یعنی 10 خرداد است.

وی در مورد اینکه گزینه‌های زیادی در رسانه‌ها برای سرمربی تیم ذوب‌آهن مطرح شده است، گفت: ما برنامه‌های فیروز کریمی را بررسی کرده‌ایم و از مربیان دیگر برنامه‌ای نگرفته‌ایم بلکه مذاکراتی با آنها انجام شده است. در نهایت اعلام خبر سرمربی ذوب‌آهن حق سایت باشگاه است که در همان تاریخی که گفتم بر روی خروجی سایت قرار می‌گیرد

     
آی اسپورت
2014-05-02 14:01:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر