فهرست
محمد: صعود پیکان هیچ حرف و حدیثی نداشت/ کاظمی یکی از فنی ترین مربیان ایران است
محمد: صعود پیکان هیچ حرف و حدیثی نداشت/ کاظمی یکی از فنی ترین مربیان ایران است

محمد: صعود پیکان هیچ حرف و حدیثی نداشت/ کاظمی یکی از فنی ترین مربیان ایران است

آی اسپورت- تیم فوتبال پیکان تهران روز پنجشنبه خودش را به عنوان سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر مطرح کرد. نکته قابل توجه صعود پیکان با فرهاد کاظمی بود که برای پنجمین بار تیمی را به لیگ برتر می آورد. پیکان در فصلی که گذشت از بازیکنان باتجربه زیادی در ترکیب خود استفاده کرد .یکی از این نفرات علیرضا محمد، کاپیتان باسابقه پیکانی ها بود که بابت این صعود بسیار خوشحال است.

محمد درباره صعود تیمش به آی اسپورت می گوید: «این صعود حق ما بود. تیم ما اگرچه در اوایل فصل زیاد خوب نتیجه نگرفت اما رفته رفته شرایط خوبی پیدا کردیم و توانستیم خود را به رده های بالایی جدول برسانیم. حتی می توانستیم به عنوان تیم اول گروه به صورت مستقیم به لیگ برتر راه یابیم اما به هر حال قسمت این بود 4 بازی دیگر انجام داده و بعد جواز حضور در لیگ برتر را به دست بیاوریم.»

وی ادامه می دهد: «پیکان تحت هر شرایطی حقش است در لیگ برتر حضور داشته باشد. واقعا در این راه فرهاد کاظمی زحمات زیادی کشید. او از نظر فنی یکی از برترین های ایران است و من این مساله را به خوبی حس کردم. کاظمی با وجود همه فشارهایی که از بیرون و داخل تحمل کرد اما به ما اعتماد به نفس داد و باعث شد صعود پیکان را جشن بگیریم.»

کاپیتان پیکان درباره حرف و حدیثهایی که در طول فصل درباره پیکان مطرح می شد، عنوان می کند: «صعود ما با همت و غیرت بازیکنان و تلاش کادرفنی به دست آمد. در پیکان همه دست به دست هم دادند تا لیگ برتری شویم و باید بگویم این صعود هیچ حرف و حدیثی ندارد.»

محمد در پایان ابراز امیدواری می کند پیکان روزهای خوبی را تجربه کند: «متاسفانه در سالهای گذشته پیکان شرایط هروقت به لیگ برتر صعود می کرد، شرایطش متفاوت می شد اما می دانم که مسئولان باشگاه می خواهند طوری کار کنند که دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد. پیکان یکی از قدیمی ترین تیم های ایران است و حیف است شرایطش خوب نباشد.»

     
آی اسپورت
2014-05-02 14:09:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر