فهرست
گزارش روز : آینده مبهم ادن هازارد پس از انتقاد تند او از شیوه بازی چلسی
گزارش روز : آینده مبهم ادن هازارد پس از انتقاد تند او از شیوه بازی چلسی

گزارش روز : آینده مبهم ادن هازارد پس از انتقاد تند او از شیوه بازی چلسی

آی اسپورت - چلسی با شکست از اتلتیکو مادرید در عین ناباوری از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان بازماند.در حالیکه با کسب نتیجه مساوی در زمین حریف در بازی برگشت از شانس بیشتری برای صعود برخوردار بود.

مورینیو نیز برای چهارمین سال پیاپی در نیمه نهایی حذف شد . سه سال پیاپی با مادرید و این بار با چلسی.

حذف چلسی در نیمه نهایی بار دیگر انتقادات را متوجه مورینیو و تیمش کرد . استفاده مورینیو از 6 مدافع در استمفوردبریج ، بیش از هر چیزی مورد انتقاد قرار گرفت .

جالب اینجاست که سخت ترین و عجیب ترین انتقاد را ادن هازارد ، بازیکن خود چلسی متوجه مورینیو کرد. انتقاداتی که به شدت آینده او در چلسی را با خطر مواجه کرده است. این بازیکن بلژیکی همین حالا سخت مورد توجه پی اس جی قرار دارد.


" چلسی برای فوتبال کردن ساخته نشده است. ما تیمی هستیم که فقط می دویم و ضد حمله می زنیم. در بسیاری مواقع از من کارهایی خواسته می شود که انجام آنها ساده نیستد ، چرا که غالبا تنها هستم "


ادن هازارد این جملات اعتراضی را در پایان بازی تیمش با اتلتیکو در مصاحبه با خبرنگاران عنوان داشت.

همچنین میشائیل بالاک بازیکن سابق چلسی نیز که به عنوان مفسر این بازی را تحلیل می کرد به شدت از مورینیو انتقاد کرد.وی در مورد بازی چلسی می گوید :

" چلسی یک تیم بدون ایده است و در این تیم هیچ نوآوری خاصی دیده نمی شود. در بسیاری مواقع به نظر می آید که این تیم نمی تواند موقعیت گل خلق کند. تنها یک ادن هازارد برای مقابله با تیمی مثل اتلتیکو با دفاعی سازمان یافته ، کافی نیست "


از طرفی مورینیو با گفتن این جمله که منتقدان من همه فیلسوفند و فوتبال را بهتر از من می فهمند به نوعی اعتراض خود را نسبت به انتقادهایی که از او و شکل بازی تیمش می شود ابراز داشته بود.

آقای خاص از میانه های فصل در مصاحبه هایی متوالی ، عنوان می داشت که تیمش هیچ شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان ندارد و همواره از عدم گلزنی مهاجمانش گله می کرد.


بدون شک هدف مورینیو در بازار نقل و انتقالات پیش رو ، خرید چند مهاجم و یک هافبک خلاق است. اما باید ببینیم که مالک باشگاه آقای رومن آبراموویچ چه میزان بودجه برای این کار در اختیار او قرار می دهد.

آینده چلسی در دستان بازیکنانی چون شورله ، ویلیان ، ماتیچ ، اسکار و همین ادن هازارد است.

بازیکنی چون تری با اشکهای خود در پایان بازی با اتلتیکو نشان داد که شاید این می توانست آخرین فرصت او برای رسین به یک فینال دیگر در چمپیونزلیگ باشد.

تری 33ساله به همراه اشلی کول به احتمال زیاد آخرین فصل خود را در چلسی سپری می کنند.

با وجود تمدید قرارداد فرانک لمپارد باید به این نکته اذعان داشت که عصر چلسی نیز به مانند عصر بارسا به سر آمده و این تیم باید با خریدهای جدید و تزریق هوایی تازه عصر جدیدی را آغاز کند.

در این میان آینده ستاره اول این تیم ادن هازارد پس از انتقادات تندی که متوجه مورینیو ساخت به شدت مبهم به نظر می رسد


ایمانول گیلن : موندو دپورتیوو

رضا سیف


     
آی اسپورت
2014-05-02 15:28:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر