فهرست
جابر انصاری: می‌ خواهم لژیونر شوم / از سقوط فجراشک ریختم
جابر انصاری: می‌ خواهم لژیونر شوم / از سقوط فجراشک ریختم

جابر انصاری: می‌ خواهم لژیونر شوم / از سقوط فجراشک ریختم

آی‌اسپورت‌ ـ جابر انصاری مهاجم فصل گذشته تیم های فجرسپاسی و گسترش فولاد تبریز از سقف آرزوی ها و شرایطش در فصلی که گذشت می‌ گوید.
 
یک فصل با دو تیم متفاوت اوضاع چطور بود؟
 
در فجرسپاسی از نظر فوتبالی شرایط بسیار خوبی داشتم و موقعیت خیلی خوبی بود تا بتوانم بدرخشم و شرایط خودم را در فوتبال بهتر کنم. اما زندگی به دور از خانواده و در شهر غریب مشکلاتی دارد خدا را شکر آقا رسول و آقای سمندر خیلی زحمت کشیدند و باعث بازگشت من به شهرم تبریز شدند. باشگاه گسترش، باشگاه خیلی خوبی است که از امکانات بسیار بالا و یک مدیریت قوی بهره مننند است توانستیم در همین فصل اول حضورمان در لیگ برتر نتایج قابل قبولی بگیریم و رتبه ای داشته باشیم که برای فصل اول مناسب است.
 
چرا نیم فصل دو کمتر گل زدی؟
 
بالاخره بازیکنی که تیم عوض می‌ کند شرایط طوری است که مدتی زمان می‌ برد تا با تیم جدید هماهنگ شود. این را باید بگویم که در خیلی از بازی های بدشانسی آوردم و توپم تبدیل به گل نشد و همچنین نتیجه نگرفتن تیم در برخی از مقاطع باعث می‌ شد که استرس زیادی داشته باشیم. نکته مهم دیگر این است که در گسترش من به بیشتر به عنوان پست مهاجم بازی می‌ کردم و به عنوان مهاجم نوک نبودم.
 
حد فوتبال خودت را کجا می‌ دانی؟
 
امسال می‌ توانم بگویم تقریبا 80 درصد از خودم راضی بودم و توان خودم را بیشتر از این می‌ دانم و خیلی تلاش می‌ کنم که سال بعد بتوانم خودم را بیشتر نشان بدهم و بیشتر گل بزنم تا هم موقعیت حضور در تیم های خارجی را داشته باشم تا هم خودم را بتوانم به مربیان تیم‌ملی‌ بقبولانم. بالاخره آرزوی هر کسی است که در تیم‌ملی‌ بازی کند و من هم آرزوی این را دارم که بتوانم به عنوان بازیکن تیم‌ملی‌ در جام ملت های استرالیا بازی کنم.
 
برنامه ات برای فصل بعد چیست؟
 
اولویت من این است که در گسترش بمانم. این تیم از نظر مدیریتی و امکانات بسیار قوی است و بازیکن می‌ تواند با خیالی آسوده در آن به بازی بپردازد. البته تا آغاز فصل مدت زمانی زیادی باقی مانده است و باید ببینیم شرایط چگونه خواهد شد.
 
وسقوط فجر ... ؟
 
واقعا ناراحت شدم. دیروز برای فجر اشک ریختم .برای فوتبال ایران هم بد است که شیراز درلیگ نباشد . 
     
آی اسپورت
2014-05-02 15:17:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر