فهرست
از خودکشی تا افتخار/ حلافی زنده ماند، داماش غرق شد!
از خودکشی تا افتخار/ حلافی زنده ماند، داماش غرق شد!

از خودکشی تا افتخار/ حلافی زنده ماند، داماش غرق شد!

آی اسپورت- سعید حلافی روز گذشته و در دیدار با فجر سپاسی تک گل پیروزی بخش تیم پیکان را به ثمر رساند تا این تیم به لیگ برتر فوتبال کشورمان صعود کند. حلافی که با پیوستن به پیکان دوباره متولد شد حالا می خواهد دوباره در صدر فوتبال کشورمان بدرخشد.
اما مورد سعید حلافی با بازیکن های دیگر فوتبال متفاوت است. این بازیکن که در نیم فصل نخست فوتبال مان در تیم داماش گیلان حضور داشت با امیر عابدینی به مشکل خورد و پیش از یکی از دیدارهای تیم داماش اعلام شد دست به خودکشی زده است. خبری که حسابی در رسانه ها سر و صدا کرد.
این بازیکن سابقه ی حضور در پرسپولیس را داشت و حتی برای این تیم گل هم زده بود، در دیدار داماش و پرسپولیس به دستور عابدینی نتوانست مقابل تیم سابقش قرار گیرد و وقتی هم برای دریافت طلبش به بانک می رود به او اعلام می شود دستور داده شده که پولی به وی پرداخت نشود.
همه ی اینها باعث شد تا این بازیکن دست به خود کشی بزند ، اتفاقی که چندی بعد خود حلافی آن را تکذیب کرد.
این بازیکن در اولین واکنش به این اقدام گفته بود: متاسفانه وضعیت خوبی ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی می‌خواهد برایم بیافتد. شاید الان موقع حرف زدن نباشد اما راستش را بخواهید من می‌خواستم خودکشی کنم تا از این فوتبال راحت بشوم. می‌خواستم خودکشی کنم تا از این فوتبال بی‌رحم و پر از مسائل حاشیه‌ای و نامرد راحت شوم و باور کنید تصمیم همین بود.

گفته میشد این بازیکن جنوبی که حسابی در داماش اذیت شد با خوردن 95 قرص قصد خودکشی را داشته اما با تلاش دوستانش که وی را سریع به بیمارستان رساندند زنده ماند. 

اما چندی بعد حلافی خبر خودکشی را تکذیب کرد و عنوان کرد تنها مسموم شده که البته هیچکس آن را باور نکرد.

در نهایت این بازیکن با شانس زیاد زنده ماند و به تیم پیکان پیوست. در پیکان او کم کم شرایط آرمانی اش را به دست آورد و در دیدار روز گذشته ی پیکان و فجر گل پیروزی بخش پیکان را به ثمر رساند تا بازیکنی که به دلیل مشکلات روحی همین شش ماه پیش قصد خودکشی را داشت حالا روی آسمان ها سیر کند و ناجی تیمش شود. خود حلافی در پایان دیدار با فجر که سرشار از انرژی و خوشحالی بود اعلام کرد که سال آینده قصد دارد آقای گل رقابت های لیگ برتر شود و برای کسب این عنوان همه ی تلاشش را خواهد کرد.

به هر حال حلافی زنده ماند تا پیکان را نجات دهد و داماش هم بدون او غرق شد و به لیگ دسته ی پایین تر سقوط کرد. بازیکنی که حالا باید در لیگ برتر بازی کند و تیمی که او را حسابی اذیت کرد در دسته ی پایین تر به رقابت بپردازد.  

     
آی اسپورت
2014-05-02 16:27:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر