فهرست
شکوری: هیچکس جوابگوی طلبم در باشگاه استقلال نیست/پدیده استیل آذین نمی شود
شکوری: هیچکس جوابگوی طلبم در باشگاه استقلال نیست/پدیده استیل آذین نمی شود

شکوری: هیچکس جوابگوی طلبم در باشگاه استقلال نیست/پدیده استیل آذین نمی شود

آی اسپورت- فصل قبل، یک هفته برای اردو به قم آمدیم ولی متاسفانه هیچ امکاناتی نداشتند و اگر قرار به انتقال باشد، باید اسکان بازیکنان فصل آینده صبا، فراهم شود.

هادی شکوری، بازیکن تیم فوتبال صبای قم، در مورد وضعیت فعلی اش، عنوان کرد: پس از فصل فشرده ای که گذراندنم، خوشبختانه در وضعیت خوبی قرار دارم و در حال استراحت هستم و انشاالله از هفته آینده تمرینات انفرادی خود را شروع می کنم، که برای فصل جدید از آماده باشم.

بازیکن سابق استقلال، در رابطه با پیشنهاداتی که به وی شده است ابراز داشت: فکر می کنم در حال حاضر تصمیم گیری زود است و وقت کافی برای انتخاب تیم آینده دارم. چند تیم با بنده صحبت کرده اند، ولی فعلا نمی خواهم به این مسائل فکر کنم و تمرکزم روی تمرینات و بدن سازی هایی است، که انجام می دهم.

شکوری که سابقه حضور در پدیده مشهد را دارد، درمورد شایعات پیشنهاد باشگاه پدیده به وی، عنوان کرد: بله. درست است ولی نمی خواهم به این مسائل فکر کنم و فعلا می خواهم استراحت کنم.

وی انتقال کامل صبا به قم را کار درستی و این طور صحبت می کند: انجام این کار در مجموع خوب است، ولی اگر قرار به انتقال باشد، باید امکانات هم فراهم شود.

هافبک صبای قم این چنین ادامه داد: فصل قبل، یک هفته برای اردو به قم آمدیم ولی متاسفانه هیچ امکاناتی نداشتند و اگر قرار به انتقال باشد، باید اسکان بازیکنان فصل آینده صبا، فراهم شود و در واقع شرایط سخت می شود و انتقال کامل صبا به قم در صورتی باید باشد، که بودجه و هزینه تیم داری هم افزایش پیدا کند.

وی در مورد صعود پدیده به لیگ برتر و نتیجه گیری این تیم، می گوید: با شناختی که از باشگاه و مدیریت این تیم دارم، معتقدم پدیده در فصل جدید موفق خواهد شد و به سرنوشت استیل آذین دچار نخواهد شد؛ چون با توجه این که من با این باشگاه کار کردم، مدیر های صادقی دارند و مربیانی که در تیم حضور داشتند؛ از جمله آقای میثاقیان و آقای مرزبان که فهم فوتبالی داشتند و با توجه به این که پدیده اصول حرفه ای را رعایت می کند، فکر می کنم سال های سال نتیجه کارهایشان را می بینند.

شکوری در خصوص طلبش از باشگاه استقلال و صبا گفت: 230 میلیون از استقلال طلب کارم و با توجه به این که، قراردادم با صبا به اتمام رسیده، هنوز حدود بیست درصد از قراردادم را گرفته ام و هشتاد درصد از باشگاه صبا می خواهم.

وی در مورد شفاف سازی قرار دادها، اظهار داشت: در مجموع کار درستی نیست، چون محرمانه است، ولی ما می خواهیم در ورزش این کارها را درست کنیم، اما همه به نفع فدراسیون و باشگاه ها چکش می زنند و هیچکس پشت بازیکنان نیست.

بازیکن صبای قم افزود: من نزدیک به 2 سال و نیم، 3 سال است از استقلال طلب دارم؛ بجز مالیات و ضرر و زیان های کاری و تورمی که بوده، هیچکس جوابگوی این مسئله نیست. فقط می گویند نداریم و نمیشه و به همین راحتی جواب آدم را می دهند.

شکوری ادامه داد: اگر قرار به شفاف سازی است، مشکلی نیست، ولی از طرف دیگر بیایند و جلوی باشگاه هایی که نمی توانند تیم داری کنند و طلب بازیکنان را بدهند، بگیرند. هرسال، زمان نقل و انتقالات می گویند باشگاهی که تسویه حساب نکند، نمی تواند قرار داد ببندد و بعد خودشان به حرفی که زدند احترام نمی گذارند و خیلی فرمالیته و خیلی راحت به باشگاه هایی که با بازیکنان تسویه حساب نکردند، با بازیکن جدید قرارداد می بندند و هرچقدر می خواهند پول به بازیکنان جدید می دهند ولی بازیکنانی که فصل گذشته جانشان را برای این تیم گذاشتند و زحمت کشیدند، ضرر می کنند.

وی در پایان، در رابطه با شایعه انتقال صبا به قم و ماندن صمد مرفاوی در این تیم، اظهار کرد: چون در مسافرت و استراحت هستم، در جریان این خبر و در ارتباط نیستم؛ اما آقای مرفاوی تحول خوبی در صبا ایجاد کرد و شرایط خوبی در تیم حاکم شده بود و مطمئنم اگر لیگ ادامه داشت، جایگاه بهتری در جدول پیدا می کردیم و الحمدلله ما هم سربلند شدیم و از نیم فصل دوم که آقای مرفاوی و ما به تیم اضافه شدیم، شرایط صبا روز به روز بهتر شد.

     
آی اسپورت
2014-05-02 16:16:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر