فهرست
ساسان انصاری : معافیت دارم دانشجو هم هستم / پرسپولیس نمی تواند از ما شکایت کند
ساسان انصاری : معافیت دارم دانشجو هم هستم / پرسپولیس نمی تواند از ما شکایت کند

ساسان انصاری : معافیت دارم دانشجو هم هستم / پرسپولیس نمی تواند از ما شکایت کند

آی اسپورت - خبرهایی از گوشه و کنار حاکی از آن است که نزدیکان باشگاه پرسپولیس  به دنبال آن هستند با توجه به آنکه شواهدی از مشکلات کارت معافیت و پایان خدمت برخی از بازیکنان فولاد را دارد با مسئولان رده بالای کشور دیدار خواهد داشت تا بتواند امتیازی از فولاد کم کند. یکی از این بازیکنان که گفته می‌ شود  سرمربی پرسپولیس  نسبت به کارت معافیت او مدارک جمع می کند ساسان انصاری است.این بازیکن به آی اسپورت می گوید این خبر صحیح نیست . 
 
وضعیت معافیت ات به چگونه است، گفته می‌ شود که علی دایی نسبت به کارت معافیت تو و چند از بازیکنان حساس شده است؟
 
برایم خیلی جالب است و اصلا باور  نمی‌ شود که کسی چطور ممکن است به کارت معافیت من شک داشته باشد. متاسفانه من 2 سال پیش پدرم را از دست دادم و پس از آن به دلیل اینکه برادرم سال ها بود که ازدواج کرده سرپرستی خانواده ام را برعهده گرفتم. من حدود یک سال پیش تمامی مدارکم را به نظام وظیفه ارسال کردم و به طریق کاملا قانونی توانستم کارت معافیت خودم را بگیرم. به شما اطمینان می‌ دهم که معافیتم ذره ای غیرقانونی نیست و تمامی مراحل قانونی را برای گرفتن آن طی کردم و تمامی مدارک آن در نظام وظیفه موجود است. در ضمن من همین الان هم دانشجو هستم و حتی اگر کارت معافیت هم نداشتم می‌ توانستم از معافیت تحصیلی ام استفاده کنم.
 
در مورد معافیت و پایان خدمت برخی از بازیکنان دیگر فولاد هم شایعاتی است در این زمینه چه نظری داری؟
 
من به هیچ وجه از وضعیت معافیت سایر بازیکنان اطلاعی ندارم و فکر می‌ کنم که در این باره بهتر باشد از خود آنها سوال کنیم ولی بعید می‌ دانم چنین چیزی اصلا صحت داشته باشد زیرا باشگاه فولاد از ساختار مناسبی برخوردار است که تمامی این موارد را کنترل می‌ کند.
 
از بازی آینده در برابر السد در قطر بگو؟
 
چند روزی است که تمریناتمان را در اهواز آغاز کردیم و تمامی بازیکنان و اعضای تیم از آمادگی خوبی برخوردارند، من هم خدا را شکر در بهترین وضعیت خودم هستم. امسال وضعیتم به گونه ای بود که هر چه فصل رو به پایان رفت میزان آمادگی ام افزایش یافت و از سوی مربی تیم بیشتر مورد استفاده قرار گرفتم فکر می‌ کنم اگر مشکل خاصی پیش نیاید به راحتی می‌ تواند از سد السد عبور کنیم.
 
حسین فرکی سال بعد در این تیم می‌ ماند، زیرا در این چند شایعات زیادی درباره رفتن  او شنیده می‌ شود؟
 
من فکر می‌ کنم سال بعد حسین فرکی در باشگاهی غیر از فولاد کار نخواهد کرد و تنها حالتی که او از فولاد برود این است که سرمربی تیم‌ملی‌ شود. حسین فرکی در این دو سال برای این تیم خیلی زحمت کشیده و فکر می‌ کنم به دنبال آن باشد در سال سوم نتیجه زحماتش را با ادامه درخشش در رقابت های آسیایی بیش از پیش ببیند.
     
آی اسپورت
2014-05-02 16:32:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر