فهرست
پرسپولیس در کدام پست ها بازیکن می خواهد؟
پرسپولیس در کدام پست ها بازیکن می خواهد؟

پرسپولیس در کدام پست ها بازیکن می خواهد؟

آی اسپورت – ظاهرا علی دایی در پرسپولیس ماندنی است  و او برای دومین فصل پیاپی این تیم را هدایت خواهد کرد.دایی از مدتی قبل لیست بازیکنان درخواستی اش را نوشته و ظاهرا در اختیار باشگاه هم گذاشته است  اما  باید دید  باشگاه چقدر در برآورده کردن خواسته های او موفق خواهد بود.

با اینکه گفته می شود  دایی خواستار تغییرات زیادی در ترکیب تیمش نیست اما به نظر می رسد او برای  تجهیز تیمش و برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر و حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان شاخصی در چند پست نیاز دارد.البته لیست درخواستی های دایی طبعیتا بعد از تعیین تکلیف بازیکنانی که قراردادشان تمام شده تغییر خواهد کرد اما علی الحساب و در شرایط فعلی پرسپولیس یک هافبک دفاعی ،یک هافبک پاسور پشت مهاجمان و یک  مهاجم نوک می خواهد.همچنین  بعید نیست دایی برای تقویت  جناح راست خط دفاعی اش یک رقیب خوب برای حسین ماهینی بیاورد چرا که ماهینی در طول فصل گذشته تنها بازیکن بی رقیب  پرسپولیس بود که از این حیث ضرر هم کرد .

در پست هافبک دفاعی خرید مارکو شپانوویچ یک شکست تمام عیار برای دایی بود و حالا اگر دهنوی هم رفتنی باشد باید در این بخش یکی دو بازیکن کنار حقیقی و کفشگری برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش کنند.در این پست با توجه به سیستم مورد علاقه دایی باید 4 بازیکن قابل در تیم حضور داشته باشند.

در پست شماره 10 نیز از آنجا که وضعیت مسلمان مشخص نیست و نوری افت کرده تنها صادقیان می ماند که باید به این پست هم نگاه ویژه ای داشت.

در نوک خط حمله نیز به نظر می رسد دایی تنها روی محمد عباس زاده نظر دارد و سیدصالحی و حاتمی از پرسپولیس جدا می شوند .بنابراین بعید نیست نام یک مهاجم ششدانگ در لیست دایی به چشم بخورد.

البته دایی مثل فصلی که به حبیب کاشانی لیست داده بود بازیکنان درخواستی اش را اولویت بندی می کند.مثلا 5 ستاره در لیست اصلی قرار می گیرند و چنانچه باشگاه در جذب آنها ناموفق بود لیست دومی هم وجود دارد که رحیمی باید در پی جذب آنها باشد.

     
آی اسپورت
2014-05-02 16:55:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر