فهرست

پایان فصل تلخ / در انتظار جدایی جعفری از فجر

آی اسپورت - 

۱- یازدهمین روز اردیبهشت ماه ۹۳ در ورزشگاه شهدای شهر قدس اتفاقی قابل پیش بینی رخ داد.شکست فجر در برابر پیکان ماحصل یکسال چرخیدن بیهوده تیمی بود که می شد حدس زد در چنین روزی توان بردن یک تیم دسته اولی را هم ندارد.فجر راهی را رفت که فوتبال فارس را دل نگران کرد.آنها عاقبت اسیر گل سعید حلافی شدند و راه لیگ دسته اول را در پیش گرفتند تا ثابت شود افکار سنتی و تکراری دیگر در فوتبال جواب نمی دهد.

2-جعفر جعفری حدود ۲۷ سال در کنار فجر سپاسی حضور داشته است.او موسس این باشگاه است. محمود یاوری هم  همه ایران را دور زد.سئوال اینجاست که این دو تا کجا باید با متد قدیمی و سوخته خود در فوتبال ما روزها را بگذرانند.ماحصل حضور این دو در این فصل برای فجر چه بود؟ چه کسی باید از فجر بپرسد چرا یاوری را در ابتدای فصل از دست دادید و رو به شاغلام آوردید و به چه دلیل دوباره سراغ سرهنگ بازنشسته رفتید؟ کدام تیم رده پانزدهمی دنیا را سراغ دارید که وقتی قافیه را بر خود تنگ ببیند سراغ سرمربی تیم رده شانزدهم برود تا وی در نقش منجی پا به این تیم بگذارد؟ 

3-سئوال زیاد است.شاغلام را با کدام کارنامه برگرداندند؟او بعد از جدایی از فجر با کدام تیم نتیجه مطلوب گرفته بود؟ باشگاهی که در رده پایه تیم امید خود را قهرمان ایران و جوانانش را در جمع چهار تیم می بیند چرا هیچ یک از نفرات این تیم ها را در جمع بزرگسالانش ندید؟ چرا وارد جنگ روانی با فرهاد کاظمی شدید؟ کسی که دکترای جنگ های روانی فوتبال را دارد و نشان داده بلد است از حاشیه ها به نفع خود بهره ببرد؟

5-جعفری و یاوری به انتهای راه رسیده اند.دیگر کسی برای این سرهنگ ها نامه تمجید نمی نویسد. دیگر زندگی در لیگ برتر را به صرف حضور دراین رقابت ها و بدون بستن تیمی برای جدال با مدعیان نمی توان مقبول دانست.حالا شاید بهتر بتوان به خبرهای این روزها توجه کرد.. منتظر روزهای بعد و خبرهای تکمیلی می نشینیم اما قطعا دیگر نمی توان برای جعفری در فجر جایی را در نظر گرفت.خداحافظ لیگ برتر، خداحافظ جعفری، خداحافظ یاوری. به درود . درب را پشت سرتان ببندید!

     
آی اسپورت
2014-05-02 16:58:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر