فهرست
در حاشیه انتشار لیست تراکتور سازی : کریمی و انصاری فر ارزانترین های سال !
در حاشیه انتشار لیست تراکتور سازی : کریمی و انصاری فر ارزانترین های سال !

در حاشیه انتشار لیست تراکتور سازی : کریمی و انصاری فر ارزانترین های سال !

آی اسپورت –با مرور فهرست دریافتی بازیکنان  تراکتورسازی نکات جالبی به چشم مان می آید . مثلا...

 شهرام عبادزاده از فصل گذشته در تراکتورسازی حضور دارد و در لیگ 13 اجازه حضور در میادین را نیافت و فصل گذشته نیز فقط بیست دقیقه به میدان رفته بود این بازیکن با قرارداد 80 میلیونی خود می تواند عنوان گران قیمت ترین بازیکن تراکتور به خود اختصاص دهد یعنی 80 میلیون ناقابل برای صفر دقیقه بازی !

محسن دلیر آقای گل لیگ یک در فصل گذشته فصل بدی را در تراکتور سپری کرد و حضور 2 دقیقه در کل لیگ در مقابل 100سا میلیون تومان قرارداد برای هر دقیقه 50 میلیون تومان را رقم زد تا 17126 برابر آقای گل لیگ دریافتی داشته باشد !

ابراهیم عابدین زاده از امید های تراکتور به بزرگسالان راه یافته است و این سومین فصل حضور وی در این تیم است و امسال قرارداد 47 میلیونی را دارد و با 26 دقیقه بازی رقم 1.807.692 تومان دریافت کرد تا تقریبا 2 برابر علی کریمی دریافتی  مفید داشته باشد !

چند بازیکن دیگر نیز در این ردیف حضور داشت که دیگر جای اشاره نداشت ولی با نگاهی به 5 قرارداد برتر چندین بازیکن مبلغ 850 میلیون تومانی دریافت کرده اند که تعداد بازی دو بازیکن کمتر از بقیه بوده که می توان به محمد ابراهیمی با 818 و (هر دقیقه 1 میلیون 40 هزار تومان  )و میثم بائو با 888 دقیقه ( هر دقیقه 957 هزار تومان) اشاره کرد.  

با دیدن چنین قرارداد های به نظر می رسد علی کریمی و کریم انصاریفرد  نه تنها گران ترین نبوده اند بلکه نسبت به خیلی از بازیکنان کمترین دریافتی را در مقابل بیشترین کارایی داشته اند .ضمنا ، خود موضوع  دریافت پول بدون بازی ، مسئله عجیب و غریبی نیست و در فوتبال مسادلی از این دست بسیار اتفاق می افتد . این رقم اما آنجا حالت یک سرمایه گذاری را برای تراکتور پدیا می کند  که خریدهای امسال سرمایه ای برای آینده این باشگاه باشند . 

     
آی اسپورت
2014-05-02 17:20:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر