فهرست
خروجی جلسه پیشکسوتان : بومی جوان سرمربی تراکتور می شود؟
خروجی جلسه پیشکسوتان : بومی جوان سرمربی تراکتور می شود؟

خروجی جلسه پیشکسوتان : بومی جوان سرمربی تراکتور می شود؟


 آی اسپورت - روز گدشته باشکاه تراتورسازی میزبان تعدادی از پیشکسوتان این تیم بود  . 
بیوک صباغ ، میر مجید ناظمی ، هدایت مهاباد پور ، کوشا فر ، صمد رسولی ، ایوب ذوالفقاری ، یعقوب شارقی ، محمد پیروزرام ،داریوش حاجی رشیدی ، سعید مویدی فر ، حسین نور محمدزاده ، رضا نحوی و مجید سوزنده  تعدادی از قدیمی های تراکتور بودند که در این جلسه حضور داشتند . 
انطور که وبسایت رسمی باشگاه گزارش داده ،حرف کلی جلسه این بوده که در فوتبال تبریز که بازیکنان به پیراهن تیم چقدر تعصب داشتند و اخلاق مداری از اهمیت بالایی برخوردار بود . همچنین  پیشکسوتان اعتقاد داشتند که باید به فوتبال تیم های پایه توجه بیشتری شود وآکادمی  بتواند هرسال تعدادی از بازیکنان جوان خود را  به تیم بزرگسال معرفی کند . 
اخلاق محوری در بازیکنان ، تعصب باشگاه و پیراهن تیم ، حفظ منافع تیم توسط هواداران با روش های اخلاق مدارانه در سکوها ، ثبات مدیریتی و برنامه ریزی مناسب ، نگرفتن کارت زرد و قرمز غیر فنی  و استفاده همزمان از عنصر تجربه و بومی گرایی از طریق استفاده از جوانان بومی از دیگر راه کارها و پیشنهادات پیشکسوتان بود. 

نکته این خبر در همین خط آخر است . بحث بومی گرایی . در تبریز خبر مهم این است که یک مربی بومی جانشین تونی می شود . یک نفر که "جوان " هم هست ! 
     
آی اسپورت
2014-05-02 17:24:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر