فهرست
سروش رفیعی : پاداش قهرمانی برای ما مهم نیست
سروش رفیعی : پاداش قهرمانی برای ما مهم نیست

سروش رفیعی : پاداش قهرمانی برای ما مهم نیست

آی اسپورت- سروش رفیعی هافبک خوش تکنیک تیم فولاد در مورد شرایط این تیم پیش از مصاف با السد گفت: وضعیت تیم بسیار خوب است. بازیکنان بسیار با انگیزه و شاداب هستند و پس از زیارت خانه خدا و پیروزی بسیار شیرین مقابل الفتح عربستان با روحیه آماده دیدار مقابل السد قطر است.
وی در ادامه عنوان کرد: انگیزه زیادی برای موفقیت مقابل السد قطر داریم. این تیم با سپاهان هم‌گروه بود و بازی برگشت آنها مقابل سپاهان در اصفهان را نگاه کردیم. مطمئنا کادر فنی هم آنالیز دقیقی از حریف ارائه می‌کند و با شناخت کافی به مصاف السد قطر می‌رود. فکر می‌کنم این تیم هم سطح الجیش قطر باشد و حتی ممکن است از این تیم ضعیف‌تر باشد. امیدوارم در دو دیدار رفت و برگشت نتیجه خوبی به دست بیاوریم.
هافبک فولاد خوزستان در مورد اینکه چقدر احتمال می‌دهد تیمش به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند، اظهار داشت: توانایی حضور در مرحله یک چهارم نهایی را داریم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در دیدار مقابل السد قطر پیروز شویم. همان‌طور که دیدید در مرحله گروهی توانستیم به عنوان تیم صدرنشین صعود کنیم و این در شرایطی بود که بسیاری از بازیکنان ما اولین تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر گذاشتند. توانایی صعود داریم که در صورت رقم خوردن این اتفاق افتخاری برای فوتبال ایران و خوزستان به دست آوردیم.

رفیعی در پاسخ به این سؤال که آیا پاداش قهرمانی لیگ برتر را دریافت کردند، عنوان کرد: چند روز است به ایران بازگشتیم و قبل از این برای دیدار مقابل الفتح به عربستان رفته بودیم. باشگاه فولاد خوزستان همیشه به تعهدات خود عمل کرده و نگرانی از این بابت نداریم. برای ما قهرمانی در درجه اول اهمیت قرار داشت و چندان توجهی به مسایل مالی و پاداش نداشتیم.
     
آی اسپورت
2014-05-02 17:38:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر