فهرست
مازیار زارع : ملوان بچه سرراهی نیست / به بازیکنان اولتیماتوم داده اند برای دریافت پول سال قبل باید تمدید کنید
مازیار زارع : ملوان بچه سرراهی نیست / به بازیکنان اولتیماتوم داده اند برای دریافت پول سال قبل باید تمدید کنید

مازیار زارع : ملوان بچه سرراهی نیست / به بازیکنان اولتیماتوم داده اند برای دریافت پول سال قبل باید تمدید کنید

آی اسپورت -مازیار زارع به شدت از وضعیت نابسامان باشگاه ملوان انتقاد کرد.

به گزارش آی اسپورت به نقل از ملوان کلاب ، مازیار زارع که در سفر خارج از کشور به سر می برد ، در خصوص بازگشت برخی بازیکنان که اخیرا در خبرگزاری ها مطرح شده گفت "این بازی رسانه ای که خودشان شروع کردند برای خراب کردن ما است ولی همینجا به صورت رسمی اعلام می کنم هرکس که میتواند به ملوان خدمت کند خوشحال می شویم. فکر نمی کنم که بازیکن بتواند برای باشگاه تعیین تکلیف کند و خود باشگاه تصمیم می گیرد چه کسی باید بیاید و چه کسی نباید بیاید. 10سال در این لیگ بازی کرده ام و این بازی که شروع شده را می دانم چه کسانی شروع کرده اند. این بازی را با ما انجام ندهند چون به راحتی می توانیم بگوئیم از کجا شروع شده است. وضعیتمان اصلا مناسب نیست ، طلب سال گذشته مان را نگرفتیم. فکرمان به این مسائل نمی رسد که چه کسی می خواهد بیاید یا نه. هرکسی می تواند کمک کند ما استقبال می کنیم."

اقای خسته بند رسیدگی کنید 
"فعلا در ایران نیستم و به زودی می آیم و تکلیف خیلی از مسائل را روشن می کنم ولی می خواستم از نماینده محترم شهرمان آقای خسته بند درخواست کنم واقعا تکلیف ملوان را مشخص کنند ! ملوانی که 45سال قدمت دارد حقش نیست به یک بچه سر راهی تبدیل شود ، مردم خون دل خوردند تا ملوان به اینجا رسید. کارگر و صیادانی که با وضعیت اقتصادی ضعیف می آیند بلیت تهیه می کنند ، وقت خود را می گذارد در سرما و گرما ، داخل انزلی و بیرون انزلی بازی ملوان حضور پیدا می کند ، 90 دقیقه تشویق میکند ، اینها هستند سالها ملوان را سرپا نگاه داشتند باید سپاسگذارشان باشیم! ملوان جز زندگی مردم است. بزرگانی مانند بهمن صالح نیا ، عزیز اسپندار ، نصرت ایراندوست ، غفور جهانی ، علی نیاکانی ، محمود فکری ، اسماعیل غازیانی و... که می ترسم کسی از قلم بیفتد خون دل خوردند تا ملوان به اینجا رسید.

بله اقای ایراندست هرچیز حدی دارد 
ملوان بچه سر راهی نیست که منت بگذارند هرروز بگویند میخواهیم و روز بعد نقض کنند. فکر می کنم نیازی به هیچکسی نداریم که اینگونه سر ملوان منت بگذارد که یک روز هستیم ، یک روز نیستیم. ملوان همانطور که حدود نیم قرن بوده ، مطمئنا بازهم به راه خودش ادامه میدهد و نیازی به منت گذاشتن دیگران ندارد. می خواهم بگویم مردم انزلی خیلی باهوش هستند و به قول آقای ایراندوست که فرمودند هرچیزی حد و حدودی داره و من هم می گویم هرچیزی حد و حدودی دارد. خیلی حرفها هست که فعلا دست نگه میدارم و منتظر تصمیمات در روزهای آینده خواهم بود. امیدوارم این رفت و آمدها ادامه دار نباشد و سر حرفهایمان بمانیم. اگر می خواهیم ، یا علی بیایم جلو و تا آخرش ادامه بدهیم و اگر هم نه که بسپاریم ، یا کسی می آید یا هم نه که من فکر نمی کنم از سال قبل بدتر باشد. به بدترین شکل شروع کردیم و در پایان بهترین نتایج را گرفتیم.در پایان بازهم از آقای خسته بند نماینده محترم شهر تقاضا می کنم به عنوان کوچکترین شخصیت ورزشی این شهر که واقعا هرچه سریع تر وارد عمل شده و وضعیت ملوان را مشخص کند."

به رافخایی اولتیماتوم داده اند
اولتیماتوم  جالبی به بازیکنان داده شده ولی به من داده نشده که اگر به من داده می شد پاسخ مناسبی برای این مساله داشتم.  این اولتیماتوم به جلال رافخائی داده شده از طرف یکی از اعضای کادر فنی جدید یعنی آقای قدیربحری که از طرف آقای محجوب گفته اند : بیاید تمدید کنید ، پول امسالتان و سال بعدتان 30درصد نیز دریافت کنید ! این یعنی اولتیماتوم ! فکر نمی کنم کسی بتواند به من همچین حرفی بزند. تا پول دستمزد سال پیش را دریافت نکنیم ، تمدید نمی کنیم. باید پول قرارداد تمام بازیکنان پرداخت شود و در مرحله بعد با باشگاه برای فصل بعد مذاکره خواهیم کرد. کسانی که انصراف داده اند و هنوز بدهی سال گذشته را تسویه نکرده اند چگونه با بازیکنان وارد مذاکره می شود ؟"

     
آی اسپورت
2014-05-02 17:38:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر