فهرست
مارتینو : شایعات روی کار من تاثیرگذار نیستند
مارتینو : شایعات روی کار من تاثیرگذار نیستند

مارتینو : شایعات روی کار من تاثیرگذار نیستند

آی اسپورت - جراردو مارتینو، سرمربی تیم بارسلونا، قصد ندارد اجازه دهد، شایعات و گمانه زنی های رسانه ای روی کارش تاثیر بگذارند.

بارسا در رقابت های این فصل شانس قهرمانی در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان را از دست داده و در لالیگا هم شانس بسیار کمی برای قهرمانی دارند.

در لالیگا آن ها با چهار امتیاز کمتر از اتلیکو مادرید، در رده ی دوم قرار دارند. به این دلیل جایگاه مارتینو در این تیم به شدت متزلزل است.

او در کنفرانس مطبوعاتی پنجشنبه شب گفت:"در حال حاضر، روی دو بازی بعدی تمرکز کرده ام.  این دو بازی برای تعیین قهرمان این فصل بسیار تعیین کننده هستند.

شایعات روی کار من تاثیر نمی گذارند. چیزی که روی آینده ی من تاثیر می گذارد نتایج هستند. بدون شک نام هایی اعلام می شود، اما این اسامی روی من تاثیر نمی گذارند.

من تاکنون با سران باشگاه صحبت نکرده ام و در حال حاضر قصد دارم در این باشگاه بمانم؛ چرا که قراردادم با باشگاه هنوز به پایان نرسیده است."

وی در مورد بازی با ختافه گفت:"درست است که ختافه برای ماندن در لیگ تلاش می کند، اما هر دو تیم برای چیز ارزشمندی می جنگند. ما نه فقط در بازی فردا، که باید در تمام مسابقاتمان عالی بازی کنیم."

     
آی اسپورت
2014-05-02 18:50:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر