فهرست
کتک یا ناهار؟ مساله در همین است!
کتک یا ناهار؟ مساله در همین است!

کتک یا ناهار؟ مساله در همین است!

آی اسپورت - 1 - خبر آمده که ربات‌های خبرنگاری ساخته شده‌اند که در نخستین آزمایش 40هزار مقاله تولید کرده‌اند و تهدیدی جدی برای خبرنگاران انسان! به حساب می‌آیند! خوشبختانه این ربات‌ها تا چند سال آینده که به زبان فارسی مسلط نمی‌شوند و اگر بشوند در هر حوزه‌ای هم بشود از آنها استفاده کرد، در حوزه ورزشی نمی‌شود. فعلا خودمان هستیم! چه کسی بهتر از ما ورزشی‌نویس‌ها می‌تواند این‌طوری با این خبرهای سطحی و نازل رضایت کف جامعه مخاطب را فراهم کند؟ به خاطر بی‌سوادی امثال من، مگر خواننده فرهیخته و مشکل‌پسندی هم در حوزه ورزشی باقی مانده که یک ابرربات بکوشد با هوشمندانه‌ترین مطالب مهندسی‌شده رضایت‌خاطرش را جلب کند؟

2- این چند سطر را بخوانید: تاج همچنین درمورد اظهارات مازیار ناظمی درباره حضور زین‌الدین زیدان در تیم ملی گفت‌: «آقای ناظمی شوخی کرده بودند. من اطلاعی از اسامی نداشتم. اصلا برخی از این اسامی که ایشان ذکر کرده بودند، فوت کرده‌اند و در قید حیات نیستند!»

من اگر سخنگوی وزارت ورزش بودم، بعد از شنیدن این صحبت‌ها یا استعفا می‌دادم یا دست‌کم حساب توئیترم را می‌بستم، منتها من که سخنگوی آنجا نیستم. مازیار ناظمی آنجاست. خودش هم می‌داند چه بنویسد که فالوورهایش بیشتر شود. یکی او خوب می‌داند چگونه رسانه را به‌عنوان ابزار به شهرت رسیدن خودش استفاده کند و یکی هم آقای علیفر! رسانه‌شناس‌تر از این دو عزیز نداریم. چرا یادم آمد. آقا دوربینی هم هست!

3- صحبت مازیارجان شد. استاد در توئیترشان اعلام کرده بودند که هواداران پرسپولیس آمده بودند دم وزارت ورزش و تحصن کردند و ما ناهار در خدمت‌شان بودیم. چند تا از این هواداران در توئیتر زیر همان پست از پذیرایی مفصل با طعم باتوم و کتک تشکر کرده بودند. این خیلی فرق دارد با آن چیزی که استاد روایت کردند. بالاخره هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش کتک خورده‌اند یا ناهار؟ چرا باید کتک بخورند؟ هر کسی برود دم وزارت ورزش تحصن کند را باید بزنند؟ به چه دلیل؟ استقلال و پرسپولیس را واگذار کنید تا دیگر سالی به دوازده‌ماه کسی سراغ‌تان را هم نگیرد ولی حالا که این دو تیم را تصرف کرده‌اید دست‌کم حرمت هوادارش را نگه دارید.

۲۵ ۳  
آی اسپورت
2019-03-13 08:59:00
نظر دهید

۳ نظر
6
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
تحریم خبری تجمع هواداران پرسپولیس تو سایت ها به خصوص نود و ورزش سه جالب تر از همه بود. خبر تجمع هوادارای یه تیم رو تحریم میکنن، خبر تجمع هوادارای یه تیم دیگه هم به صحن مجلس میرسه!!!! بالاخره باید یه فرقی بین تیم مردمی و حکومتی باشه
۴
محسن
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۲۵
من هم روی نتایج یه تیم،شرطبندی کردم،وقتی دارم شرط را میبازم باید از این بازیا دربیارم؟ تیم کذایی نتایج بدی نگرفته،اصلا بحران هم ندارد پس این بازبا فقط برای شرطبندی هست و هیچ دیگری.در مورد خبرنگاری و رسانه،با نویسنده موافقم.آنها هر روز،سمت وزش باد را می سنجند و به همان طرف متمایل میشوند!یه چیزی تو مایه های هواداری!با این تفاوت که هوادار عام،رسانه ندارد اما خبرنگار و نویسنده،تریبون و رسانه دارند.مثلا حسین قدوسی، اهل رسانه است!!!!
۳
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۱۰
چه دلیلی برای تحصن است نمی شود که با هر اشتباه داوری دم وزارت تحصن کرد بعد سهمیه پنالتی گرفت تا حق بقیه تیم ها ضایع شود شما برو مطلب در مورد این بدعت جدید بنویس که با تجمع درب وزارت ورزش امتیاز از داور ها گرفت. اصلا اینها خجالت نمی کشند یا بیکارند واقعا مردم که از کنار اینها عبور می کنند وقتی بپرسند برای چه جمع شده اید بگویند چون دار علیه تیممان پنالتی گرفت یا فدراسیون هر 3 روز یکبار برایمان بازی گذاشت چی پیش خودشون می گویند می گویند این جماعت خل و دیوانه اند کار زندگی ندارند ؟ یا شکمشون خیلی سیر است . بیچاره زن و بچه این جماعت که فکر می کنند مرد انها رفته سر کار برایشان نون اوری کند نمی دانند مردشان رفته شعار بدهد چرا داور به ضرر ما گرفت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر