فهرست
اخبار عجیب نقل و انتقالاتی؛ واقعا خبری نیست؟
اخبار عجیب نقل و انتقالاتی؛ واقعا خبری نیست؟

اخبار عجیب نقل و انتقالاتی؛ واقعا خبری نیست؟

آی اسپورت - مدیران باشگاه پرسپولیس همچون استقلال تاکید دارند مذاکره‌ای با نفرات جدید نداشته و نقل و انتقالات را با تاکید برانکو بعد از پایان فصل آغاز خواهند کرد. با این وجود رسانه‌ها از مذاکره پرسپولیس با محمدرضا حسینی هافبک ذوب‌آهن و یا توافق باشگاه استقلال با فنرباغچه برای فروش یک میلیون دلاری صیادمنش و همچنین جدایی رحمتی از استقلال و مذاکره تراکتورسازی با او خبر می‌دهند و برخی نیز در حالی که ایجنت طارمی تاکید کرده این بازیکن راهی یک لیگ خوب اروپایی می‌شود از مذاکره پرسپولیس با طارمی خبر داده و تاکید دارند شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی تمایل به جدایی دارند آن هم در حالی که آنها برای فصل آتی قرارداد قطعی و حتمی با تراکتور دارند. باشگاه تراکتور منکر جدایی این سه بازیکن و مذاکره با رحمتی شده است. فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال تاکید دارد این خبرها همگی شایعه است و نه مذاکره‌ای برای لژیونر شدن صیادمنش انجام شده، نه رحمتی تیم  را ترک می‌کند و نه با مربی دیگری مذاکره شده. باشگاه پرسپولیس هم هر گونه مذاکره‌ای را ‌شایعه و گمانه زنی نقل و انتقالاتی رسانه‌ها دانسته. آیا از دل این خبرها هیچ یک صحت ندارد؟!

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2019-04-21 21:12:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۳۴
پرسپولیس پول نداره به بازیکنانش بده بعد دنبال بازیکن جدید باشه!!؟ همش شایعه هست. مهم فعلاً قهرمانی در لیگ و حذفی است.
کثافتای هرزه رنگی
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۰۳
هنوزم که هنوزه جای قرارداد اشکان و مسعود و حاجیصفی داره اذیتتون می کنه!! جای ته تهش دارین میسوزین لعنتایا :)))) چقدر می تونه یه انسان حروم زاده باشه :)) اول فصل بود که می گفتین پیرن و به درد نخور الان تا ناجا آبادتون داره می سوزه که بزور بگین می خوان برن :)) باشه فقط به مامنتون نگین افرین
امیرعباس
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۱۴
تاخت زدن مهدی رحمتی با حاج صفی بهترین نقل و انتقال ممکن برای استقلال و تراکتوره استقلال دفاع چپ میخواد تراکتور دروازه بان!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر