فهرست
تصادف مجری دوست نداشتنی/ وقت بدی بود، آقای رضوانی!
تصادف مجری دوست نداشتنی/ وقت بدی بود، آقای رضوانی!

تصادف مجری دوست نداشتنی/ وقت بدی بود، آقای رضوانی!

آی اسپورت- تصویری از کنفرانسِ خبری برانکو پخش میشد که در آن می‌گفت: «ما قهرمانی لیگ برتر را میخواهیم و حتماً جام را به هوادارانمان هدیه میکنیم» . تصویر همین لحظه قطع شد و در فاصله یکی دوثانیه علی رضوانی در برنامه خارج از گود با تمسخر -خودش ادعا می‌کند شوخی- گفت: «شما آقای برانکو تو جام شهدا که چهارتا تیم بودند نتونستی قهرمان بشی حالا از قهرمانی لیگ حرف میزنی؟» سپس صدایش را آهسته تر کرد: «حرفایی میزنیا» . همین مساله که چندباری شبیه به این تمسخرات از سوی علی رضوانی در اخبار 20:30 پخش شد این بار با واکنش شدید هواداران پرسپولیس روبرو شد، در این واکنش نه تنها هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی علی رضوانی حمله کردند بلکه در جریانِ یکی از بازی های پرسپولیس هم به شدت از خجالتِ گزارشگر اخبار شبکه دو در آمدند. رضوانی که حسابی خودش را از هر خطا مبرا می‌دانست این رویه تمسخر و کنایه به برانکو را تا چندهفته دیگر پیش گرفت. 

عادت دارد به هر بهانه, به هر بهانه علیه کی‌روش صحبت می‌کند. این اختلاف ریشه در سالها قبل دارد که کاملاً یک اختلاف شخصی است. ماجرا از این قرار بود که به دلیل آنکه کی‌روش در یکی از برنامه ها وقت پاسخ دادن به رضوانی را نداشت و در برنامه رضوانی شرکت نکرد باعث ناراحتی این گزارشگر شد. بعد از آن اتفاق،‌گزارشی نبود که تصویر و خبری از تیم ملی پخش شود و این گزارشگر علیه کی‌روش در رسانه ملی که از شبکه دو پخش می‌شود حرفی نزند. نیش و کنایه هایی که دیگر آنقدر لوث شده بود با اخطارهای نه چندان جدی به رضوانی هم فروکش نکرد. تا اینکه آنقدر شورِ قضیه در آمد یکی از خبرگزاری ها با رضوانی مصاحبه ای انجام داد و رضوانی در آن مصاحبه با توضیخاتی گفت: «من دشمن کی‌روش نیستم».

روزهای ابتدایی که منصوریان به استقلال آمده بود عده ای از دختران هم برای حمایت از استقلال در تمرینات شرکت می‌کردند. دو سه روزی این اتفاق انجام می‌شد که علی رضوانی در گزارشی کاملا قابل پیش بینی در اخبار 20:30 به فدراسیون و مدیران باشگاه استقلال گوشزد کرد که جلوی این «ناهنجاری های اجتماعی» گرفته شود. گزارشی که بازتابِ شدیدی نه تنها برای هواداران استقلال بلکه برای فوتبال دوستانی داشت که همواره برای ورود بانوان به استادیوم تلاش می‌کردند. بی اخلاقی علی رضوانی درست در چارچوبی بود که جایگاهش در شبکه تلوزیونی به عنوان یک گزارشگر حفظ شود.گزارشی زننده که خیلِ عظیمی را آزرده کرد اما معدود اشخاص مهمی را هم خشنود کرد تا از علی رضوانی تقدیری فرمالیته هم شود.

شاید تنها کسی، تنها کسی که از وضعیتِ برانکو و کیروش خوشحال بود علی رضوانی گزارشگر اخبار 20:30 بود. گزارشگری که خارج از گود را رهبری می‌کرد متاسفانه  به شدت تصادف کرد و افتاد داخلِ گود. بر اساس شنیده ها حال جسمانی رضوانی خوشبختانه خوب است. شاید تنها چیزی که رضوانی را ناراحت می‌کند این باشد کمی دیرتر به ماجرای کی‌روش و برانکو می‌پردازد. از همین الان منتظر گزارش های تکراری رضوانی علیه کی‌روش و یکی دوتا پاتک به برانکو هم میمانیم. با همان لحنِ آرامی که گمان میکند شیرین است.

۷۳ ۲۵  
آی اسپورت
2017-01-05 16:07:00
نظر دهید

۲۵ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
یکی از نمادهای شایسته سالاری در کشور
عباس
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
بر منكِرش لعنت
۳
برزو
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
ايشون الحق يكي از بهترين گزارشگرها و خبرنگارها و مجري هاي بعد از انقلابه حالا اگه نخواهيم بگيم بهترين.
اونجا هم كه گفته تو جام شهدا قهرمان نشديد حرف حق رو زده
تو اين كشور هركي حقيقتو بگه ادم منفوري ميشه.
ما استقلالي ها پشت رضواني هستيم تا تهش.
#رضواني_تنها_نيست
اسما
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۵
بله دیه شما پشتش نباشین ک پشتش باشه!تازه از قول همه استقلالیا نظر ندین.هنوز اون گزارشش در مورد بانوان ک برای دیدن تمرین استقلال اومده بودن یادمون نرفته.واقعا خبرنگار مزخرفی هست
۸
سعید پرسپولیسی
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
برو بمیر بدبخت عقده ای! همینکه تو طرفدارشی براش از فحش بدتره!
۶
منتقد
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۴۶
واسه خنده خوبن فسیلهایی مث تو هههههه
۵
محشن
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
برزو جان.ما استقلالیها نه.من.برای حمایت از کسی،لااقل یه شخصیت یا موجود موجه را انتخاب کن.یه شخصیت که واقعا جایگاه شغلی و اجتماعی مثبت داشته باشد.
۴
...
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۹
خیلی رو اعصابه...مخصوصا وقتی که با اون چشاش زل میزنه به دوربین و سوال میپرسه...
موراتا
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۶
شاید درست نباشه ولی از اتفاقی که براش افتاد اصلا ناراحت نشدم هر چند خدا رو شکر که حالش خوبه
کاج صغیر
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
خدا رو شکر که تصادف کرد
afshin
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
اشکریز تو که آدمی نبودی بخوای از تصادف یکی اینجوری استفاده کنی
هرچند که این رضوانی اصلا آدم نیست بخوایم راجع بهش نظر بدیم
نارسیس
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
اینم مثل مابقی گزارشگرا به فکر حفظ جایگاهش و تلویزیونه.... مضخرفترین گزارشگره به همراه نجف زاده و حسینی بای....اینقدر دروغ گفتن براشون راحت شده که بهتره بهشون خبرنگار نگیم
جاوید
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
خبرنگاری ینی دروغ !! البته اینا جانبداری میکنن که کار آدمای آشغال و پست هست !!
۱
م.ر
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۲
جالبیش اینجاس آقای مثلا نمکدون کمربند نبسته بوده...
جاوید
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۲۰
مواظب باش چی میگی ، به همه نمیگن آدم ، همه آدم نیستن ...
**سردار آبی**
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
فقط می تونم بگم
براتون متاسفم
هم برای افکار مثلا روشن فکرانتون
هم برای انسانیتتون
۸
محمد محقق
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
عالی
big like
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
دنیا فنی زاده که به اذعان دوست و دشمن ، فرشته ای زمینی بود ، غریبانه از دنیا رفت و علی رضوانی با کوله باری از چاپلوسی های بی معنی و صدایی که مغزت رو میخوره داره روی زمین راه میره و به عالم و آدم میخنده....آآآخداااا روزگارت رو شکر
Mahdi
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
بخاد پاشو ازكلیمش دراز كنه این دفعه هواداران پرسپولیس شدید تر باهاش برخورد میكنن
بهراد
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
خانم اشکریز واقعا جالب بود برام مطلوب معقول و منطقی از شما خوندن. امیدوارم استثنا نباشه
۷
جيم
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۷
شايد سنگدلانه بنظر بياد ولي چرا بيخودي ميگي "خوشبختانه" ... عمقا "بدبختانه" ...
۵
یوسف
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
چقدر این بشر منفوره! ایشالا سلامتی شو به دست بیاره ولی این تریبون رو ازش بگیرن تا رو اعصاب هوادارای فوتبال راه نره! چه تراکتوری چه پرسپولیسی چه استقلالی از این بابا حالشون به هم میخوره!
یاشارلی تبریزی
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
به درک اسفل السافلین
۳
محمد
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
خیلی زشته که از تصادف یک انسان حتی اگر دوستش هم نداشته باشیم به این شکل بد و مشمئز کننده گزارش بدیم.در عین حالی که رضوانی اتفاقا یکی از متفاوتترین و بهترینها در رشته خودشه که این قسمت20:30 رو این همه پرطرفدار کرده
۴
مرگ انسانیت
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
من هم خیلی از این بشر بدم میاد ولی اینکه به خاطر اینکه تصادف کرده با ذوق زدگی بیاین مطلب بزنین خیلی ضد انسانیه. چه فرقی پس با داعش دارین که مخالفاشو میکشه.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر